Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała obszerną relację z baby shower

Marina Łuczenko-Szczęsna jak dotąd pochwaliła się tylko jednym zdjęciem z baby shower. W miniony weekend gwiazda pokazała bardzo obszerną relację. Wśród zaproszonych gości znane nazwiska.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna została mamą 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje brzuch miesiąc po porodzie. Widać coś?

Marina Łuczenko-Szczęsna pod koniec czerwca po raz pierwszy została mamą. Żona Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się radosną nowiną w swoich social mediach. Pod postem ze zdjęciem z małym Liamem pojawiło się mnóstwo gratulacji płynących z całego świata. Wśród nich oczywiście te od Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc.

 

Kolejny urlop Cristiano Ronaldo "Wakacje z moją miłością"

Tak wyglądał baby shower Mariny Łuczenko-Szczęsnej 

Moda na organizowanie imprez tuż przed urodzeniem dziecka przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Baby shower staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju, a firmy które takie spotkania organizują prześcigają się w pomysłach. 

 

Marina Łuczenko-Szczęsna postawiła na imprezę w pastelowo niebieskim stylu ( w końcu na świat miał przyjść jej pierwszy syn). Wystawny tort, dużo słodkości i piękne kwiaty zdobiły warszawskie mieszkanie Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojtka Szczęśnego. Przyszła mama miała na sobie zwiewną sukienkę w kwiaty, które podkreślała jej ciążowy brzuszek. 

Oczywiście w tym ważnym dla Mariny dniu nie mogło zabraknąć jej przyjaciółek i rodziny. Na zdjęciach widzimy, że przyszłe narodziny syna z Mariną Łucznko-Szczęsną świętowała aktorka Joanna Opozda i jej bliska przyjaciółka Sara Boruc. 

Anna Lewandowska nie lubi swoich fanów? Ostry komentarz na Instagramie trenerki

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała brzuch po porodzie 

Niedawno żona Wojciecha Szczęsnego pokazała również, jak wygląda jej obecna forma po porodzie. Miesiąc po urodzeniu dziecka Marina wygląda świetnie!

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała brzuch miesiąc po porodzieMarina Łuczenko-Szczęsna pokazała brzuch miesiąc po porodzie www.instagram.com/marina_official

Po ciążowych kilogramach nie ma już śladu, choć na zdjęciu nadal widać lekko zaokrąglony brzuszek. Prawdopodobnie, kiedy minie okres połogu nie będzie po nim śladu, a piosenkarka będzie mogła pochwalić się figurą, jak sprzed ciąży. A może nawet lepszą? 

Stawki piłkarzy na Instagramie zwalają z nóg. W czołówce Cristiano Ronaldo

Więcej o: