Anna Lewandowska nie lubi swoich fanów? Ostry komentarz na Instagramie trenerki

Anna Lewandowska zdecydowanie jest jedną z najpopularniejszych trenerek, ale również gwiazd w Polsce. Tym bardziej narażona jest na ciągłą krytykę ze strony swoich fanów, co dało się zauważyć po mundialu w Rosji. Tym razem jedna z nich zarzuca żonie Roberta Lewandowskiego, że nie lubi swoich fanów.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski ostro krytykowani 

Niestety, mundial w Rosji choć już jest przykrym wspomnieniem nadal zbiera swe żniwa w internecie. Część fanów nadal nie może pogodzić się z tym, że reprezentacja Polski nic na mundialu nie zaprezentowała, a wręcz według nich ośmieszyła nasz kraj. Najbardziej po turnieju oberwało się Robertowi Lewandowskiemu, który do dziś pod każdym nowym zdjęciem jest krytykowany i hejtowany. Również Anna Lewandowska musiała pod swoimi zdjęciami czytać przykre komentarze od złych kibiców, który swój żal wylewali również na nią. Robert Lewandowski w jednym z wywiadów bronił Ani Lewandowskiej, jak lwicy wyjaśniając, że to właśnie ona jest jego największym wsparciem w trudnych momentach. 

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie. Tłumaczy się z mundialu i zdjęcia z wakacji

 

Na Instagramie Anny Lewandowskiej trochę się już uspokoiło, aż do wczoraj. Jedna z obserwatorek zarzuciła jej, że nie lubi swoich fanów. 

Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserski. Tak rozładowuje emocje po mundialu?

Anna Lewandowska nie lubi swoich fanów? 

Zacznijmy od tego, że Anna Lewandowska nigdy nie powiedziała tego wprost i raczej nie możemy powiedzieć, że nie lubi swoich fanów, bo jakby nie patrzeć robi dla nich naprawdę sporo. Pod postem, w którym Lewandowska pochwaliła się swoim Healthly teamem pojawił się taki komentarz. 

 
Witam, chciałabym się spytać dlaczego w pewnym sensie nie lubi Pani tak swoich fanów, niektórzy prowadzą fanpage o Was bo lubią Was, szanują, wzorując się na was i chcą być tacy jak W, a Pani się o to denerwuję, kompletnie tego nie rozumiem, dlaczego to Pani przeszkadza? Pani Marina cieszy się gdy ktoś zakłada o niej fanpage i nawet je obserwuje i lubi zdjęcia dodawane przez niego. Czy może to Pani jakoś wytłumaczyć nikt nie ma z tym problemu tylko Pani - napisała jedna z obserwatorek.

Seksowna Anna Lewandowska w czerwonym bikini. Jej forma to marzenie

Anna Lewandowska nie odpowiedziała na zaczepny komentarz fanki, ale jedna z jej obserwatorek to zrobiła pisząc:

Skąd masz informację że Ania nie lubi swoich fanów? Z pudelka? - odpowiedziała.

Anna Lewandowska wprowadza nowe produkty od oferty Foods by Ann

Na który biznes Anny Lewandowskiej byśmy nie spojrzeli to raczej można powiedzieć, że wszystko co robi, robi dla swoich fanów. W jej ofercie Foods by Ann pojawiają się coraz to nowsze produkty, Ania otworzyła Healhtly Center by Ann, gdzie również sama prowadzi treningi także dla swoich fanów. Ponadto organizuje obozy, treningi otwarte, wykłady motywacyjne, szkolenia. Czy wobec tego zarzuty, które kieruje w stronę Anny Lewandowskiej fanka są uzasadnione? 

Stawki piłkarzy na Instagramie zwalają z nóg. W czołówce Cristiano Ronaldo

Więcej o: