Seksowna Anna Lewandowska w czerwonym bikini. Jej forma to marzenie

Anna Lewandowska po ciąży prezentuje naprawdę zaskakującą formę. Niektórzy twierdzą, że nawet lepszą niż przed ciążą. Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcie w czerwonym bikini, a fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska na wakacjach 

Anna Lewandowska już nie raz pokazywała swoim fanom, jak spędza wakacje. Trenerka nawet podczas odpoczynku nie rezygnuje z ćwiczeń, co mogliśmy zobaczyć kilka dni temu na jej InstaStory. Przypomnijmy, że Anna Lewandowska trenowała z mężem Robertem Lewandowskim, a ten z kolei zaskoczył wszystkich aktywnością fizyczną, którą wybrał. Lewandowski zamienił piłkę na worek i wykonał trening bokserski. Z drugiej strony nie mógł sobie znaleźć lepszej trenerki niż jego własna żona. 

Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserski. Tak rozładowuje emocje po mundialu?

 

Anna Lewandowska rozczochrana, spocona i brudna po treningu

 

Patrząc na to, jak Anna Lewandowska wygląda po ciąży to można stwierdzić, że regularny trening i dieta przynoszą wspaniałe efekty. Tym razem żona naszego kapitana pochwaliła się bardzo seksownym zdjęciem w bikini. 

Seksowna Anna Lewandowska odsłania pośladki. Robert Lewandowski to szczęściarz

Anna Lewandowska kusi w bikini 

Anna Lewandowska jest ambasadorką marki Calzedonia, która w swojej ofercie ma rajstopy, skarpetki, a także kostiumy kąpielowe. Wybór właścicieli marki wcale nie dziwi. Anna Lewandowska jest najlepszą reklamą ich produktów, a to wszystko dzięki seksownej figurze, którą prezentuje. 

 

Niedawno jeden z portali plotkarskich napisał, że Lewandowska zdecydowanie inaczej wygląda na Instagramie, a inaczej w rzeczywistości. Do tych słów odniosły się fanki trenerki, które uważają, że ich idolka wygląda świetnie. 

Forma Anny Lewandowskiej jest naprawdę imponująca. Szczupłe ciało, smukłe nogi i mocno wyrzeźbiony brzuch to marzenie niejednej kobiety. Anna Lewandowska zapewnia, że taki efekt można osiągnąć z jej aplikacją Diet&Training by Ann. 

Będziecie z nią ćwiczyć? 

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie. Tłumaczy się z mundialu i zdjęcia z wakacji

Więcej o: