Anna Lewandowska rozczochrana, spocona i brudna po treningu (Instagram)

Anna Lewandowska jako mama nie zawsze ma czas na trening. Mimo wszystko trenerka stara się poświęcić na niego w ciągu dnia nawet kilka minut. Tym razem Anna Lewandowska trenowała z mężem Robertem Lewandowskim, który po wspólnych ćwiczeniach zrobił jej fotkę.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserski. Tak rozładowuje emocje po mundialu?

Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserki 

Takiego zdjęcia u kapitana reprezentacji raczej nikt się nie spodziewał. Robert Lewandowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jak kpie w worek bokserki, a na rękach ma rękawice. Swoją drogą piłkarz robi to całkiem nieźle. Kto wie może po zakończonej piłkarskiej karierze pójdzie na MMA? Martin Lewandowski, właściciel KSW z pewnością byłby zachwycony takim transferem.

 

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie. Tłumaczy się z mundialu i zdjęcia z wakacji

Anna Lewandowska trenuje z Robertem Lewandowskim 

Okazuje się, że dzisiejszy trening Anna Lewandowska robiła ze swoim mężem Robertem Lewandowskim. Trenerka pochwaliła się takim zdjęciem na swoim Instagramie. 

Anna Lewandowska trenuje z Robertem LewandowskimAnna Lewandowska trenuje z Robertem Lewandowskim www.instagram.com/annalewandowskahpba

To jedna z niewielu par w polskim show-biznesie, która ze sobą regularnie ćwiczy. Oczywiście oboje są sportowcami, dlatego tak to pewnie wyglądu w domu u Lewandowskich.

Seksowna Anna Lewandowska odsłania pośladki. Robert Lewandowski to szczęściarz

Na Instagramie panuje trend wstawiania zdjęć na Instagrama z siłowni. Niestety, rzadko kiedy zobaczymy na nich rozczochrane, spocone czy nawet brudne kobiety. Zazwyczaj mają one na sobie pełen makijaż i ani kropli potu. Nie zobaczycie czegoś takiego u Anny Lewandowskiej na Instagramie. Jak więc wygląda po treningu? 

Rozczochrana i brudna Anna Lewandowska po treningu 

Trenerka chętnie chwali się w sieci zdjęciami po treningu. Zero makijażu, czerwone policzki i rozczochrane włosy. Tak Anna Lewandowska pokazuje, jak wygląda ciężka praca na jej treningu. 

Rozczochrana, spocona, brudna, ale wciąż uśmiechnięta! Krótki (bo na więcej nie miałam dzisiaj sił) trening funkcjonalny!  Rób to co sprawia Ci przyjemność... nie dla innych, a dla siebie, słuchając swojego organizmu! - napisała pod najnowszym zdjęciem. 

Rzeczywiście widać na fotce, że Anna Lewandowska trenowała, ale mimo wszystko spod zaczerwienionej buzi wychodzi ogromny uśmiech. 

 

Zachęciła was do ćwiczeń? 

Anna Lewandowska zrobiła niespodziankę podczas treningu w Healhlty Center by Ann. Przyszedł specjalny gość

Więcej o: