Robert Lewandowski zamienił piłkę na worek bokserski. Tak rozładowuje emocje po mundialu?

Robert Lewandowski nadal musi mierzyć się z hejtem, który wylał się na niego po mundialu w Rosji. Piłkarz w kilku wywiadach tłumaczył się z porażki. Jego social media na chwile nie funkcjonowały, ale najnowsze zdjęcie, które opublikował może świadczyć o tym, że piłkarz jednak będzie walczył o swoje.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie. Tłumaczy się z mundialu i zdjęcia z wakacji

Robert Lewandowski hejtowany za mundial w Rosji 

Mundial w Rosji dla Roberta Lewandowskiego i całej reprezentacji Polski,a  także kibiców okazał się najgorszym z możliwych koszmarów. Słaby mecz z Senegalem, katastrofa w meczu z Kolumbią i jedna wygrana z Japonią wywołała u kibiców prawdziwą złość. Wielu z nich swój żal wylewało właśnie na Instagramie. To prawdopodobnie przez to Robert Lewandowski na chwile usunął się z social mediów i przez prawie miesiąc opublikował tylko dwa zdjęcia. Jedno z nich było z Anną Lewandowską i małą Klarą, a drugie z siłowni. 

 

Dopiero dziś Robert Lewandowski opublikował kolejne zdjęcie, ale czy takiego się spodziewaliśmy? 

Seksowna Anna Lewandowska odsłania pośladki. Robert Lewandowski to szczęściarz

Robert Lewandowski boksuje 

Zdjęcie, które Robert Lewandowski opublikował na swoim Instagramie z pewnością zaskoczy wszystkich kibiców. Lewandowski zamienił boisko na salę z workiem bokserskim. Piłkarz energicznym ruchem kopnął worek, a ten widać, że odbił się od niego naprawdę mocno. Na jego rękach widzimy też rękawice bokserskie, które mogą świadczyć o tym, że poza kopnięciami Robert też boksował. 

Przypomnijmy, że sztuki walki w domu Roberta Lewandowskiego były od zawsze. Jego ojciec był trenerem judo, a sam Lewandowski jako mały chłopczyk uprawiał tę dyscyplinę sportu. Ponadto jego żona Anna Lewandowska to wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, europy i świata w karate.

Anna Lewandowska na wakacjach ostro trenuje. Taki trening to nie lada wyzwanie

Dało się słyszeć pogłoski, że Anna Lewandowska będzie walczyć w KSW, ale trenerka zdementowała plotki w programie Kuby Wojewódzkiego. Może Robert Lewandowski tuż po zakończonej karierze piłkarskiej zajmie się MMA? Tego nie wie nikt, ale trening bokserski z pewnością pomoże mu w wygrywaniu pojedynków na boisku. 

Robert podpisał zdjęcie "Fight". Może to świadczyć o tym, że porażka na mundialu dała mu jeszcze większego kopniaka do działania. 

 

Czy Robert Lewandowski tak rozładowuje emocje po mundialu? 

Reprezentacja Polski w Lidze Narodów 

Choć mundial się już skończył to już za kilka miesięcy polska reprezentacja znowu będzie miała pole do popisu. Już od września rusza Liga Narodów, w której Polacy zmierzą się w pierwszym meczu z Włochami. To pierwszy sprawdzian dla nowego selekcjonera polskiej reprezentacji Jerzego Brzęczka. Kogo zobaczymy w kadrze, a kto z niej wypadnie? To z pewnością zweryfikują pierwsze powołania na zgrupowania przed meczem z Włochami.

Anna Lewandowska na wakacjach ostro trenuje. Taki trening to nie lada wyzwanie

Więcej o: