Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy na wspólnym zdjęciu z synem Liamem (Instagram)

Marina Łuczenko-Szczęsna pod koniec czerwca po raz pierwszy została mamą. Radosną informacją podzieliła się na swoim Instagramie. Od tego czasu pokazała już dwa zdjęcia zdjęcia małego synka, a tym razem jest na nim razem z nim.

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwycona transferem Cristiano Ronaldo do Juventusu. Czyżby nowa przyjaźń?

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostali rodzicami 30 czerwca 2018 roku. Radosną informacją szczęśliwi rodzice podzielili się ze swoimi fanami na swoich profilach na Instagramie. 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów i gwiazd w tym Anny Lewandowskiej. 

Zdjęcia Cristiano Ronaldo na liście top 5 najpopularniejszych na Instagramie w historii aplikacji

Marina Łuczenko-Szczęsna pierwszy raz na wspólnym zdjęciu z synem 

Wczoraj Marina Łuczenko-Szczęsna na swoje InstaStory wrzuciła krótką relację, an której widać, jak trzyma małego Liama na rękach. Zdecydowanie macierzyństwo jej służy, bo piosenkarka wygląda kwitnąco. Cała rodzina łącznie z Wojciechem Szczęsnym odpoczywa ze znajomymi. To ostatnie ich ostatnie chwile w Polsce, bo już wkrótce Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna z synem Liamem przeprowadzają się do Turynu, gdzie piłkarz rozpocznie kolejny sezon. 

Marina Łuczneko-Szczęsna na pierwszym wspólnym zdjęciu z synemMarina Łuczneko-Szczęsna na pierwszym wspólnym zdjęciu z synem www.instagram.com/marina_official

Robert Lewandowski znów szczęśliwy. Anna Lewandowska uchwyciła to na zdjęciu

Wojciech Szczęsny został pierwszym bramkarzem Juventusu Turyn. Piłkarz zmienił swój nr z 23 na 1. Dla przypomnienia w tej samej drużynie będzie teraz grał Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Więcej o: