Alvaro Morata stoi przed poważnymi zmianami w swoim życiu. Transfer z Chelsea to dopiero początek

Piłkarza Chelsea, Alvaro Moratę czekają duże zmiany, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Prawdopodobnie już wkrótce Alvaro Morata pożegna się z Chelsea FC i zmieni klub. W dodatku wraz ze swoją żoną Alice Campello, spodziewają się bliźniaków.

Alvaro Morata wziął ślub z modelką Alice Campello. Zobacz, jak para świętowała ten wyjątkowy dzień

Alvaro Morata zmieni klub z Chelsea FC na AC Milan?

Po kiepskiej drugiej połowie sezonu, coraz więcej mówi się o odejściu Alvaro Moraty z drużyny The Blues. Na początku podejrzewano, że Morata przejdzie do Juventusu, jednak po hucznym transferze Cristiano Ronaldo, przestano brać ten klub pod uwagę. Coraz więcej mówi się o tym, że Alvaro Morata dołączy do drużyny AC Milan, która mimo wyrzucenia z europejskich pucharów za złamanie finansowego Fair Play, nieustannie aktywna jest jeśli chodzi o różne transfery. O tym, czy Hiszpan wróci do włoskiej ligi z pewnością przekonamy się już wkrótce.

 
Zobacz wideo

Alvaro Morata i Alice Campello oczekują bliźniaków

W grudniu 2017 roku, Alvaro Morata ogłosił w mediach społecznościowych, że jego żona Alice Campello jest w ciąży.

Kiedy tylko Cię poznałem, byłem pewien że będziesz matką moich dzieci. Teraz też jestem pewien, że będziesz najpiękniejszą i najsłodszą matką na świecie. Kocham Cię najbardziej jak to możliwe! - napisał Morata na Instagramie.

Jakiś czas później, podczas meczu w barwach Chelsea FC ogłosił, że spodziewają się nie jednego, dwójki dzieci, gdyż Alice Campello jest w ciąży z bliźniakami.

 

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Żona Alvaro Moraty, Alice Campello wygląda kwitnąco w ciąży

Alice Campello to pochodząca z Włoch, 23-letnia modelka. Para poznała się na początku 2016 roku, a modelka natychmiast skradła serce piłkarza. Alice od dobrych kilku lat spełnia się zawodowo jako modelka, a mimo młodego wieku ma już za sobą kilka poważnych kampanii reklamowych. Teraz, ze względu na ciążę, zrobiła sobie przerwę w pracy modelki.

Trzeba przyznać, że ten stan bardzo służy ukochanej piłkarza. Alice w ciąży wygląda zjawiskowo.

 

Kiedyś ich kochali teraz nienawidzą. Polacy mają dość Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej

Więcej o: