Zdjęcia Cristiano Ronaldo na liście top 5 najpopularniejszych na Instagramie w historii aplikacji

Okazuje się, że Cristiano Ronaldo nie tylko jest najpopularniejszym piłkarzem na świecie, ale również świetnie sobie radzi w social mediach. Piłkarz Juventusu Turyn dołączył do grona gwiazd, które zebrały pod swoimi zdjęciami najwięcej polubień. Liczba robi wrażenie.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Cristiano Ronaldo w Juventusie Turyn 

Ten transfer dla wielu wydawał się plotką, która w rzeczywistości okazała się prawdą. Po 9 latach w Realu Madryt Cristiano Ronaldo przeniósł się do Juventusu Turyn. Piłkarz od tego sezonu będzie klubowym kolegą Wojciecha Szczęsnego, który również zadebiutuje jako bramkarz numer jeden. Cristiano Ronaldo w poniedziałek został zaprezentowany kibicom z Turynu, jako oficjalny zawodnik Juventusu. Ronaldo został także przy swoim numerze, czyli szczęśliwej 7. 

 

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Cristiano Ronaldo na Instagramie 

To, że Cristiano Ronaldo jest najbardziej znanym piłkarzem na świecie już nikogo nie dziwi. Dzięki swojemu talentowi udało mu się nie tylko sięgnąć 5 razy po najwyższe trofeum dla piłkarza za cały sezon, czyli Złotą Piłkę. 

Okazuje się, że Cristiano Ronaldo nie tylko w sferze sportowej piłkarz jest mistrzem, ale również w social mediach, choć prawdopodobnie nawet nieświadomie. Co roku Instagram ogłasza listę najpopularniejszych zdjęć. W tym roku nie zrobił tego na zasadzie najpopularniejszych fotek w 2018 roku,a  przedstawił najpopularniejsze zdjęcia od początku Instagrama. Piłkarz, jako jedyny znalazł się w zaszczytnym gronie top 5. Zastanawiacie się, które zdjęcie zebrało najwięcej polubień u Cristiano Ronaldo na Instagramie? Nie będziemy was dłużej trzymać w niepewności i możecie zobaczyć je poniżej. 

 

Najpopularniejszym zdjęciem Cristiano Ronaldo na jego Instagramie jest zdjęcie ze szpitala z Georginą Rodriguez tuż po porodzie. Fotka zdobyła prawie 11,5 miliona polubień i tym samym uplasowała się na 4 miejscu najpopularniejszych zdjęć w historii Instagrama. 

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwycona transferem Cristiano Ronaldo do Juventusu. Czyżby nowa przyjaźń?

Na pierwszym miejscu jest zdjęcie Kylie Jenner, na którym pokazała rączkę swojej małej córeczki. Ta fotka zdobyła prawie 18 milionów polubień. 

 

Na drugim miejscu znalazło się również kolejne zdjęcie Kylie Jenner.

 

Miejsce numer 3 należy do Justina Biebera, który oświadczył, że ożeni się z Hailey Baldwin. 

 

Ostatnie miejsce w top 5 po raz kolejny zajmuje Cristiano Ronaldo w koszulce Juventusu Turyn. 

 

Jedno jest pewne, te statystki potwierdzają, że Cristiano Ronaldo byłby świetnym influencerem i mógłby zarobić kolejne miliony na samym wrzucaniu zdjęć na Instagram. 

Robert Lewandowski znów szczęśliwy. Anna Lewandowska uchwyciła to na zdjęciu

Więcej o: