Robert Lewandowski znów szczęśliwy. Anna Lewandowska uchwyciła to na zdjęciu

Robert Lewandowski po mundialu musiał zmierzyć się z ogromną falą krytyki kierowaną również w jego stronę. Niestety oberwało się też Annie Lewandowskiej, ale para chyba złe słowa fanów zostawiła już za sobą. Na nowym zdjęciu Lewy wygląda na naprawdę szczęśliwego.

Kiedyś ich kochali teraz nienawidzą. Polacy mają dość Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej

Robert Lewandowski krytykowany za mundial w Rosji 

Niestety Polska reprezentacja odpadła z mistrzostw świata w Rosji już w fazie grupowej. Fani nie byli tym faktem zachwyceni. Piłkarze z Robertem Lewandowskim na czele twierdzili, że dali z siebie wszystko, ale większości takie tłumaczenie nie wystarczyło. Hejt w internecie wylał się na Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i innych piłkarzy. Tuż po turnieju polscy piłkarze udali się na urlopy i to był kolejny powód do niezadowolenia kibiców. Większość z nich uważała, że nie mają po czym odpoczywać. No cóż, każdy ma prawo do odpoczynku i raczej wakacje piłkarzy nie powinny być w ten sposób odbierane, tym bardziej, że wielu z nich przez cały rok gra przez cały sezon w klubach. Robert Lewandowski odpoczywał na Mykonos z Anną Lewandowską i Klarą. Później para bawiła się na weselu córki Anny Korcz w Warszawie. Niestety, ani jedno, ani drugie nie publikowało w tym czasie zbyt wielu relacji w sieci. Niektóre portale plotkarskie podejrzewały nawet kryzys w ich związku, ale ostatnie zdjęcie Anny Lewandowskiej chyba rozwiało wszelkie wątpliwości. 

 

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Szczęśliwy Robert Lewandowski patrzy na Klarę 

Widać, że Robert Lewandowski kocha swoją rodzinę i często podkreśla to w wywiadach. Dokładnie tak samo jest z Anną Lewandowską, która nawet podczas swoich wykładów motywacyjnych opowiada o tym, jak ogromną rolę w jej życiu odgrywa właśnie rodzina. 

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem Roberta Lewandowskiego i Klary. Piłkarz uśmiecha się szeroko do swojej małej córeczki, która dzielnie za nim podąża. Widać, że jest szczęśliwym ojcem i sprawia mu to ogromną przyjemność. 

Szczęśliwy Robert Lewandowski ze swoją córką KlarąSzczęśliwy Robert Lewandowski ze swoją córką Klarą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Sergio Ramos oświadczył się Pilar Rubio podczas luksusowych wakacji

Niepewna przyszłość Roberta Lewandowskiego 

Po tym jak Real Madryt zrezygnował z transferu piłkarza z Beyernu Monachium wydawało się, że Robert Lewandowski zostanie w bundeslidze. Od wczoraj słyszy się jednak głosy, że Lewym zainteresowany jest klub z ligi angielskiej, a mianowicie Manchester United. Póki co ani Robert, ani jego manager nie potwierdził tej informacji. Gdyby transfer doszedł do skutku byłoby to z pewnością niemałe zaskoczenie dla kibiców Roberta Lewandowskiego. 

Z drugiej strony wszystko jest możliwe patrząc na przykład na transfer Cristiano Ronaldo. Kiedy w sieci pojawiły się informacje, że piłkarz Realu Madryt miałby przejść do Juventusu Turyn mało kto w to wierzył. Ostatecznie na początku tygodnia Cristiano został zaprezentowany jako nowy zawodnik Juventusu Turyn. 

Cristiano Ronaldo witany jak król w Turynie.

Więcej o: