Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Cristiano Ronaldo tuż po dopięciu wszystkich formalności związanych z transferem do Juventusu czeka niemałe wyzwanie. Piłkarz musi znaleźć odpowiedni dom, w którym zamieszka razem z Georginą Rodriguez oraz swoimi synami. Czego będzie szukał i czy uda mu się znaleźć odpowiednią willę?

Cristiano Ronaldo karmiony przez Georginę Rodriguez na wakacjach. Tak piłkarz odreagowuje mundial

Przez ostatnie 9 lat, Cristiano Ronaldo nie tylko grał w Realu Madryt, ale też mieszkał w Hiszpanii. W związku ze zmianą klubu na Juventus Turyn, piłkarz stoi przed nie lada wyzwaniem - znalezieniem odpowiedniego domu, w którym zamieszka. Z całą pewnością, jeden z najbogatszych piłkarzy na świecie, nie będzie żałował pieniędzy na swoją posiadłość.

Wybór miejsca zamieszkania wcale nie należy do najłatwiejszych zadań dla CR7. Jego willa musi bowiem spełniać pewne warunki, by piłkarz chciał w niej zamieszkać. Co to takiego?

Ukochana Cristiano Ronaldo wraca do formy po ciąży. Ostatnio zaskoczyła wszystkich i pokazała jak wygląda jej brzuch

Po pierwsze siłownia

W domu Cristiano Ronaldo nie może obejść się bez siłowni. CR7 to pilkarz, który przykłada ogromną uwagę do swojej kondycji fizycznej. Trenuje każdego dnia i nie może sobie pozwolić, by w jego domu zabrakło takiego miejsca.

 
Zobacz wideo

Basen

W swojej willi w Madrycie, piłkarz miał ich aż dwa. Jeden kryty, który znajdował się wewnątrz domu, a drugi na zewnątrz, w ogrodzie. Basen to nie tylko element codziennego treningu Cristiano, ale także świetne miejsce na spędzanie czasu ze swoimi synami.

 

Boisko do piłki nożnej

Boisko do piłki nożnej również powinno znaleźć się w nowym domu zawodnika Juventusu. To niezbędny element zarówno dla Cristiano Ronaldo, jak i jego najstarszego syna Cristiano Juniora, który również gra w piłkę nożną.

 

Pojawiły się pierwsze spekulacje co do nieruchomości, w której zamieszka nowy zawodnik Starej Damy. Cristiano Ronaldo rozważa zamieszkanie w nieruchomości umiejscowionej w parku La Mandria, byłej rezydencji królów. Z informacji włoskich mediów wynika, że prawdopodobnie zamieszka on w domu o powierzchni 600 metrów kwadratowych, do którego przylega ogromny ogród. W środku mieści się m.in. spa, kilka sypialni oraz basen.

Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak ze zdobywanych goli cieszy się najlepiej zbudowany piłkarz na świecie

Więcej o: