Anna Lewandowska zrobiła niespodziankę podczas treningu w Healhlty Center by Ann. Przyszedł specjalny gość

Anna Lewandowska w poniedziałkowy wieczór prowadziła trening w Healthy Cenetr by Ann w zastępstwie za Patryka Puczyłowskiego. Nikt się nie spodziewał, że na treningu pojawi się gość specjalny. Kiedy trening trwał w najlepsze nagle pojawił się Robert Lewandowski.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo witany jak król w Turynie. Oficjalna prezentacja CR7 w Juventusie w poniedziałek

Anna Lewandowska prowadzi treningi w Healthy Center by Ann 

Anna Lewandowska na co dzień nie ma swoich treningów w Healthy Center by Ann, ale czasami jednak się w nim pojawia. W poniedziałkowy wieczór trenerka prowadziła zajęcia w zastępstwie za swojego trenera Patryka Puczyłowskiego. Nikt nie spodziewał się, że na tym treningu pojawi się także gość specjalny. 

 

Celia Jaunat na plaży w Brazylii. Kopie piłkę lepiej niż Grzegorz Krychowiak?

Robert Lewandowski w Healthy Center by Ann

Kiedy trening trwał w najlepsze nagle zza drzwi wyszedł on, Robert Lewandowski! Piłkarz zrobił niemałą niespodziankę fankom Anny Lewandowskiej. Miny ćwiczących kobiet w Healthy Center by Ann mówiły wszystko. 

Robert Lewandowski na treningu w Healthly Center by AnnRobert Lewandowski na treningu w Healthly Center by Ann www.instagram.com/healthycenterbyann

Władimir Putin zaprosił gwiazdę UFC. Conor McGregor słodzi prezydentowi

Robert Lewandowski nie uczestniczył jednak w treningu, a przyglądał się z boku i odpowiadał za muzykę. Mimo wszystko tego dnia był on dużą atrakcją dla przybyłych dziewczyn. 

Robert Lewandowski na treningu w Healthly Center by Ann w roli DJ'aRobert Lewandowski na treningu w Healthly Center by Ann w roli DJ'a www.instagram.com/healthycenterbyann

Zosia Ślotała również przyszła na trening do Anny Lewandowskiej 

Coraz więcej gwiazd decyduje się na treningi u Anny Lewandowskiej. Jedną z nich jest Zosia Ślotała, która w zastraszającym tempie wróciła do formy po drugiej ciąży właśnie przy pomocy teamu Anny Lewandowskiej. Zosia Ślotała zdała również na egzamin na swój pierwszy pas w karate. 

www.instagram.com/miss_ziwww.instagram.com/miss_zi www.instagram.com/miss_zi

Chcielibyście wziąć udział w treningu, na którym nagle pojawia się Robert Lewandowski? 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na ślubie córki aktorki "Na wspólnej". Tańce i śpiew do rana

Więcej o: