Celia Jaunat na plaży w Brazylii. Kopie piłkę lepiej niż Grzegorz Krychowiak?

Tuż po wakacjach z Grzegorzem Krychowiakiem na Bahamach, Celia Jaunat udała się do Rio de Janeiro. Wśród obowiązków zawodowych, znalazła czas, by wybrać się na plażę. Przy okazji finału mundialu, postanowiła poodbijać piłkę w skąpym bikini, czym przyciągnęła wzrok wielu plażowiczów.

Celia Jaunat zachwyciła podczas mundialu w Moskwie. Wzrok wszystkich skierowany na zjawiskową WAG

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na wakacjach, które na długo zapadną w pamięci

Tuż po tym, jak reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mundialu, Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak udali się na wakacje. Najpierw zahaczyli o Miami, a później przenieśli się na rajskie Bahamy, gdzie dali się ponieść zabawie.

Najpierw Celia opublikowała filmik, na którym nagrała, jak podczas plażowania wkłada Krychowiakowi palec w pupę. Mimo natychmiastowego skasowania relacji, nagranie obiegło internet i z pewnością szybko z niego nie zniknie...

Zobacz wideo

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal

Później Celia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym oprócz pięknej modelki, złocistej plaży oraz krystalicznie czystej wody znalazły się... świnie. Dlaczego? Otóż Celia Jaunat wraz z Grzegorzem Krychowiakiem udali się Pig Beach, czyli plażę zamieszkaną przez dzikie świnie.

Przysięgam, plaża świń to najzabawniejsza plaża ze wszystkich - napisała Celia na Instagramie.
 

Reprezentacja Francji wspierana przez Celię prosto z brazylijskiej plaży

Tuż po urlopie na Bahamach, Celia wróciła do pracy i poleciała na sesję zdjęciową do Rio de Janeiro. Podczas finału mundialu Francja-Chorwacja, Celia kibicowała swojej drużynie narodowej prosto z brazylijskiej plaży i przy okazji postanowiła poodbijać sobie piłkę. Modelka w skąpym bikini przykuwała na plaży wzrok wszystkich. Radzi sobie z piłką lepiej niż jej ukochany?

 

6-letnia Laura pyta piłkarzy "Czy trener wam daje kary, jak jesteście niegrzeczni?" Hit internetu

Więcej o: