Mundial 2018: Ivan Rakitić zabiegał o randkę ze swoją żoną kilkadziesiąt razy. Było warto

Ivan Rakitić to prawdziwy szczęściarz. Piłkarz nie tylko jest w finale mistrzostw świata w Rosji, ale również może pochwalić się piękną żoną. Okazuje się, że zdobycie serca Raguel Mauri nie było wcale takie proste.

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Mundial 2018. Luka Modrić może liczyć na wsparcie ukochanej

Mundial 2018: Finał mistrzostw świata Francja-Chorwacja

W najbliższy weekend odbędzie się finał mundialu w Rosji. Mecz Francja-Chorwacja będzie zwieńczeniem dobiegających do końca mistrzostw świata w piłce nożnej. Francja w meczu półfinałowym wygrała z Belgią 1:0, a Chorwacja z Anglia 2:1. Zwycięstwo Chorwatów rozstrzygnęło się dopiero w dogrywce. 

 

Ivan Rakitić grający w reprezentacji Chorwacji na pozycji pomocnika ma kilka powodów do szczęścia. Finał mistrzostw świata to jedno, a jego piękna żona to drugie. 

Brytyjski brukowiec dotarł do informacji, jak Ivan Rakitić poznał swoją obecną żonę. Nie było to wcale takie proste. 

Miss Euro2016, Marta Barczok kibicuje reprezentacji Chorwacji: 'Muszą wygrać'

Ivan Rakitić zabiegał o względy żony bardzo długo 

Ivan Rakitić jeszcze kilka lat temu grał w hiszpańskiej Sevilli. Żona Rakiticia, Raguel Mauri kilka lat temu pracowała w kawiarni. Piłkarz przebywał w hotelu, który mieścił się niedaleko pracy Mauri. Kobieta tak wpadła mu w oko, że zaczął ją częściej odwiedzać. Ivan Rakitić próbował się z nią umówić, ale Raguel cały czas odmawiała. Kiedy stracił nadzieję, dziewczyna się zgodziła... po 30 próbie! 

 

Po dwóch latach związku w 2013 roku para Ivan Rakitić i Raguel Mauri powiedzieli sobie "tak" na ślubnym kobiercu. Para ma mają dwie córki, Altheę i Adarę

Anna Lewandowska i Izabel Goulart razem na plaży. Dominika Grosicka komentuje: 'Ale dzidy'

Raguel Mauri jest popularna w Hiszpanii 

Raguel Mauri jest jedną z najpopularniejszych WAGs w Hiszpanii. Żonę Ivana Rakiticia w sieci obserwuje prawie 600 tysięcy fanów. Raguel Mauri uwielbia chwalić się seksownym i wysportowanym ciałem na Instagramie. 

 

Raguel Mauri wspiera swojego męża podczas mundialu w Rosji i może być z niego naprawdę dumna. W środę podczas meczu półfinałowego Chorwacja-Anglia Ivan Rakitić rozegrał cały mecz, ale w tym, dniu zmagał się z wysoką gorączką. 

Mundial 2018: Francja-Chorwacja - gdzie oglądać mecz?

Finał mistrzostw świata w Rosji w najbliższą niedzielę 15 lipca, o godz. 17:00. Transmisja w telewizji TVP i na stronie www.tvp.pl 

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Więcej o: