Miss Euro2016, Marta Barczok kibicuje reprezentacji Chorwacji: 'Muszą wygrać'

Pomimo porażki reprezentacji Polski na mundialu, miss Euro 2016 pozostała w Rosji. Okazało się, że Marta Barczok kibicuje nie tylko naszej drużynie, ale również reprezentacja Chorwacji może liczyć na wsparcie pięknej Polki.

Marta Barczok. Miss Euro 2016 ponownie zachwyca internautów - pełna galeria

Kim jest Miss Euro 2016, Marta Barczok?

Marta Barczok pochodzi z Białogardu, ale na co dzień mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako księgowa w jednej z tamtejszych firm. Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno podczas Euro 2016, kiedy to wypatrzona została na trybunach. Jak sama przyznała, sytuacja podczas Euro nie była ustawką, a fotografowie sami zwrócili na nią uwagę. Mimo sporego zainteresowania mediów, nie udało się jej powtórzyć sukcesu Natalii Siwiec z 2012 roku.

 

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Marta Barczok na mundialu w Rosji

Podobnie jak Karolina Emus, Marta Barczok również pojawiła się na meczach w Rosji, by kibicować polskiej reprezentacji. Tuż po tym, jak Polacy po fazie grupowej pożegnali się turniejem, zarówno Karolina Emus, jak i Marta Barczok wróciły do kraju. Okazało się jednak, że Marta kibicuje nie tylko reprezentacji Polski, ale także Chorwacji.

Choć barwy biało-czerwone... dziś kibicuje Chorwacji! muszą wygrać, bo przegram zakład, poza tym uważam, ze zasługują na finał - napisała Marta Barczok na swoim Instagramie.
 

Finał mundialu Francja-Chorwacja

Już 15 lipca, na stadionie Łużniki w Moskwie rozegrany zostanie mecz finałowy, podczas którego dowiemy się, kto zostanie mistrzem świata.Podczas meczu Francja-Chorwacja, miss Euro 2016 z całą pewnością dopingować będzie drużynę Chorwacji.

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie. Wzrok wszystkich skierowany na zjawiskową WAG

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ