Marina Łuczenko-Szczęsna zachwycona transferem Cristiano Ronaldo do Juventusu. Czyżby nowa przyjaźń?

Marina Łuczenko-Szczęsna, która niedawno została mamą ma w ostatnim czasie kilka powodów do szczęścia. Po pierwsze jej mąż został Wojciech Szczęsny został głównym bramkarzem Juventusu, a po drugie będzie mieć najlepszego piłkarza na świecie za klubowego kolegę. Szykuje się nowa przyjaźń?

Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Wojciech Szczęsny zmienił numer w Juventusie Turyn 

Wojciech Szczęsny, który do tej pory występował w Juventusie, jako rezerwowy bramkarz ma powody do szczęścia. Gianluigi Buffon zakończył swoją karierę we włoskiej serii A i przeniósł się do Paris Saint Geramin, tym samym zwalniając miejsce w bramce Wojciechowi Szczęsnemu. Piłkarz oficjalnie zmienił dotychczasowy numer 23 na 1. To wielka odpowiedzialność, która będzie spoczywała na barkach polskiego bramkarza. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała się pierwszy raz po porodzie. Zaskoczeni?

Cristiano Ronaldo oficjalnie w Juventusie Turyn 

Niektórzy myśleli, że to plotka, ale okazało się, że Cristiano Ronaldo naprawdę został piłkarzem Juventusu Turyn. Transfer z Realu Madryt do włoskiej serii A kosztował 100 mln euro. W poniedziałek 16 lipca Cristiano Ronaldo zostanie oficjalnie zaprezentowany kibicom. 

Nie tylko fani włoskiej piłki nie kryją zadowolenia z tego transferu, ale również żona Wojciecha Szczęsnego - Marina Łuczenko-Szczęsna. Piosenkarka pokazała to na swoim Instagramie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie z synkiem. Rozczulający widok

Marina Łuczenko-Szczęsna cieszy się z transferu Cristiano Ronaldo 

Marina Łuczneko-Szczęsna od lat wspiera swojego męża w jego karierze sportowej. Nie da się ukryć, że Wojciech Szczęsny obecnie jest w światowej czołówce bramkarzy (choć na mundialu tego do końca nie pokazał). Gianluigi Buffon był prawdziwą legendą Juventusu Turyn, dlatego Szczęsny nie będzie miał aż tak łatwego zadania żeby go zastąpić. Z pewnością dużym ułatwieniem dla polskiego piłkarza będzie obecność na boisku Cristano Ronaldo. 

Marina Łuczneko-Szczęsna na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie Cristiano Ronaldo w koszulce Juventusu Turyn z numerem 7. Swoją drogą Cristaino Ronaldo dostał ten numer od Juana Cuadrado, który postanowił oddać ten numer Portugalczykowi. 

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwycona transferem Cristiano Ronaldo do Juventusu (Instagram)Marina Łuczenko-Szczęsna zachwycona transferem Cristiano Ronaldo do Juventusu (Instagram) www.instagram.com/marina_official

Piosenkarka dodała do zdjęcie również emotikonkę pięknej brunetki, która się cieszy. 

Maciej Rybus oficjalnie zostanie ojcem. Lana Rybus pozuje z brzuszkiem na plaży

Wcale nie dziwi nas fakt, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest zachwycona transferem Ronaldo, bo ten krok Juventusu Turyn może pozwolić im zdobyć Ligę Mistrzów. Dla przypomnienia w zeszłym roku drużyna Starej Damy przegrała z Realem Madryt. 

Myślicie, że Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna będą spotykać się z Cristiano Ronaldo i Georginą Rodriguez na wspólne obiadki? W końcu mieli by o czym rozmawiać - obie pary mają dzieci. 

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ