Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów. Fani z niego szydzą "Po co ta poduszka pod sztangę?"

Grzegorz Krychowiak choć strzelił jedną bramkę na mundialu w Rosji to i tak musi mierzyć się z krytyką fanów. Piłkarz wrócił już z urlopu i od razu udał się na trening. W sieci fani znowu się z niego śmieją. Czy aby na pewno tym razem mają powody?

Maclemore zaprosił na scenę polską parę. To znany piłkarz i jego żona. Zobaczcie jak się bawili

Anna Lewandowska i Izabel Goulart razem na plaży. Dominika Grosicka komentuje: 'Ale dzidy'

Mundial 2018: Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu z Senegalem

Choć mundial w Rosji dobiega już końca, to jeszcze na chwilę przypomnimy jedyną akcję Grzegorza Krychowiaka, która zakończyła się bramką. W pierwszym meczu trafiliśmy na zespół z Senegalu. Choć nadzieje na ten mecz były ogromne to niestety mimo strzelenia gola przez Grzegorza Krychowiaka nie udało nam się wygrać. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Senegalu. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała się pierwszy raz po porodzie. Zaskoczeni?

Grzegorz Krychowiak na sprośnym filmiku Celii Jaunat 

Piłkarz nie ma łatwego życia ze swoją dziewczyną Celią Jaunat. Dziewczyna chciała zrobić śmieszny żart Grzegorzowi Krychowiakowi, a wyszedł z tego sprośny filmik, który obiegł cały internet. Grzegorz Krychowiak "bawi się" na plaży, a ni stąd ni zowąd jego dziewczyna wkłada mu palec w pupę. Choć filmik szybko zniknął z profilu Celii Jaunat, to i tak został w internecie. Fani śmiali się z Krychowiaka od samego początku, kiedy trafił do sieci, a teraz znów to robią. 

Legia Warszawa w drodze po Ligę Mistrzów. Na trybunach spotkasz te piękne WAGs

Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów 

Piłkarz, który przebywał jeszcze chwilę temu na Bahamach już wrócił do treningów. Grzegorz Krychowiak oczywiście pochwalił się tym faktem na Instagramie. Krychowiak wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak ćwiczy ze sztangą. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zarzucają mu, że ćwiczy w złych butach, na suwnicy i z... poduszką!

 
Byku, zapomniałeś jeszcze taboret pod tą suwnice podłożyć, żeby łatwiej i przyjemniej się ten przysiad robiło - komentują fani. 
Kopiujesz Roberta - zarzucił mu ktoś inny. 

Oczywiście pod sztangą Grzegorz Krychowiak nie ma poduszki tylko ręcznik, który rzeczywiście z daleka może wyglądać jak poduszka, ale nią nie jest. Swoją drogą zastanawiać może lokalizacja, w której trenuje Grzegorz Krychowiak, bo jest to Rio de Janeiro. Co on tam robi? 

Grzegorz Krychowiak w Liverpoolu? 

Póki co Grzegorz Krychowiak był wypożyczony do angielskiego West Bromwich Albion z Paris Saint Germain. Niestety Krycha nie rozegrał tam najlepszego sezonu. Sam Grzegorz Krychowiak mówi, że chce walczyć o miejsce we francuskim klubie. Paris Saint Garmein twierdzi jednak, że Krychowiakiem jest zainteresowane kilka innych klubów w tym Lokomotiv Moskwa i Liverpool. 

Angielski brukowiec "The sun" twierdzi, że Juergen Klopp chce mieć Polaka w swoim zespole. 

Gdzie tym razem trafi "rozchwytywany" Grzegorz Krychowiak? Przekonamy się wkrótce. 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ