Anna Lewandowska i Izabel Goulart razem na plaży. Dominika Grosicka komentuje: 'Ale dzidy'

Po mundialu Anna Lewandowska wraz z Robertem Lewandowskim oraz córką Klarą wybrali się na wakacje. Podczas urlopu, Anna Lewandowska spotkała się z modelką Izabel Goulart, a na swoim Instagramie opublikowała z nią wspólne zdjęcie z plaży.

Ania Lewandowska pochwaliła się bardzo umięśnionymi plecami, ale nie wszystkim się to podoba. 'Odważnie!' - komentują fani

Anna Lewandowska podczas egzotycznych wakacji

Żona Roberta Lewandowskiego ich wspólne wakacje przeznaczyła nie tylko na odpoczynek oraz spędzanie czasu z rodziną. Anna Lewandowska nie odpuściła treningów nawet na urlopie. Postawiła jednak na nieco inny rodzaj treningów niż na co dzień. 

Poranna joga. Woda z cytryną. Wdech i wydech. Oddech pomaga rozluźnić Twoje ciało, jak i umysł, osiągnąć poczucie spokoju, pomaga w koncentracji, oczyszcza z negatywnych emocji, niweluje toksyczne myśli. Wdech i wydech... - napisała trenerka pod jednym ze zdjęć z porannej jogi.
 
Zobacz wideo

Piękna WAG oraz Aniołek Victoria's Secret, Izabel Goulart, szokuje nie tylko zdjęciami

Anna Lewandowska i Izabel Goulart na Mykonos

Anna Lewandowska długo ukrywała miejsce, do którego wraz z Robertem Lewandowskim udali się na wakacje. Wszystko jednak wyszło na jaw, kiedy Ania Lewandowska opublikowała wspólne zdjęcie z plaży na Mykonos, w towarzystwie narzeczonej Kevina Trappa, modelki Victoria's Secret - Izabel Goulart. 

Dziękuję za wczorajszy miły wieczór! Piękna, niesamowicie ciepła i przesympatyczna osoba @izabelgoulart Kobieta inspiracja, kobieta motywacja - napisała Anna Lewandowska pod wspólnym zdjęciem.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów oraz innych WAG.

Yay ale czad - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna.
Ależ ona wysoka - skomentowała Sara Boruc.
Ale dzidy - zachwyciła się piękną Anią oraz Izabel, Dominika Grosicka.

Izabel Goulart i Kevin Trapp świętują zaręczyny na Mykonos

5 lipca 2018 roku, Kevin Trapp oraz jego partnerka Izabel Goulart przebywając na greckiej wyspie Mykonos, podzielili się ze światem informacją o swoich zaręczynach. Spędzając wyjątkowe chwile znaleźli jednak czas na wspólny wieczór w towarzystwie Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Wiedzieliście, że te dwie pary się znają? 

 

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal

Więcej o: