Mundial 2018: Gareth Southgate spowodował zamieszanie w Anglii. Przed meczem z Chorwacją opustoszały sklepy

Mundial w Rosji dla Anglików wciąż trwa. Dziś kolejny mecz półfinałowy Chorwacja-Anglia. Tuż przed nim Gareth Southgate spowodował niemałe zamieszanie. Fani oszaleli na punkcie jego kamizelki.
Zobacz wideo

Mundial 2018. Podczas meczu Chorwacja-Anglia, Luka Modrić może liczyć na wsparcie ukochanej

Mundial 2018: Półfinał Chorwacja-Anglia 

Dziś wieczorem zapowiada się ciekawe spotkanie. W drugim półfinale mundialu w Rosji Chorwacja-Anglia z pewnością nie zabraknie emocji. Odmłodzony zespół Anglików zmierzy się z doświadczonymi Chorwatami. W Anglii trwa prawdziwe szaleństwo, ale nie tylko ze względu na pojedynek mistrzów, a przez trenera reprezentacji Anglii Garetha Southgate'a. Jego styl wzbudził spore zainteresowanie co przełożyło się na zamieszanie w angielskiej sieciówce. 

Mundial 2018: Chorwacja-Anglia. Harry Maguire błyszczy na mistrzostwach, wspiera go seksowna narzeczona

Gareth Southgate wyznacza trendy 

Gareth Southgate przez wielu został okrzyknięty najbardziej stylowym trenerem na mundialu w Rosji. Jego kamizelka i krawat stały się już kultowym elementem ubioru Anglików. Na trybunach podczas meczu Szwecja-Anglia (Anglia wygrała 2:0) mogliśmy zobaczyć mężczyzn przebranych za trenera Garetha Southgate'a. 

Informacja o tym, skąd Gareth Southgate ma kamizelkę rozeszła się w zastraszającym tempie i wywołała niemałe zamieszanie w Anglii. 

ANTONIO CALANNI/AP

Kamizelkę Garetha Southgate'a można kupić w sieciówce Marks & Spencer za 65 funtów. Jak donosi sklep liczba wyszukań na stronie wzrosła o 100 procent, a sama sprzedaż podwójnie. 

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Media społecznościowe oszalały na tym punkcie do tego stopnia, że powstał specjalny hashtag #WaistcoatWednesday, pod którym znajdziemy ludzi przebranych za Garetha Southgate'a. 

Czy akcja w mediach społecznościowych pomoże drużynie z Anglii? Wszystko okaże się dziś wieczorem. 

Chorwacja-Anglia gdzie oglądać mecz? 

Mecz Chorwacja-Anglia dziś o godz. 20 na antenie TVP i na stronie www.tvp.pl.

Robert Lewandowski zostawia mundial za sobą i wraca do ciężkiej pracy

Więcej o: