Mundial 2018. Podczas meczu Chorwacja-Anglia, Luka Modrić może liczyć na wsparcie ukochanej

Finał Mundialu w Rosji nadchodzi wielkimi krokami. W meczu Chorwacja-Anglia wyłoniony zostanie drugi finalista, który wraz z reprezentacją Francji zmierzy się 15 lipca w meczu finałowym. Podczas pół finału na wyjątkowe wsparcie może liczyć Luka Modrić, któremu kibicować będzie żona oraz dzieci.

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem

Najpierw Liga Mistrzów, teraz mundial w Rosji

Niewątpliwie Luca Modrić może uznać sezon 2017/2018 za niezwykle udany. Na mundial przyjechał świetnej formie i jeszcze lepszym humorze, po zwycięstwie w Lidze Mistrzów, a podczas MŚ pewnie prowadzi swoją drużynę w walce o najcenniejsze trofeum.

 

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Luka Modrić oraz reprezentacja Chorwacji wspierani przez Vanję Bosnić

Zarówno podczas Ligi Mistrzów, jak i każdego meczu na mundialu, Luka Modrić może liczyć na niezastąpione wsparcie swojej żony. Vanja Bosnić nie jest typową WAG, raczej stroni od mediów oraz bardzo ceni sobie prywatność. Jako jedna z nielicznych, żona Luki Modrića, nie ma nawet publicznego konta na Instagramie. Jednak co najważniejsze, kapitan reprezentacji Chorwacji zawsze może liczyć na wsparcie oraz doping z jej strony.

 

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie

Kim jest Vanja Bosnić, żona Luki Modrića?

Luka Modrić i Vanja Bosnić po raz pierwszy spotkali się w 2007 roku, gdy Vanja pracowała w agencji sportowej Mamic, a Luka był wówczas klientem tej agencji.  Zaraz po tym, jak Luka Modrić zakończył współpracę z agencją, Vanja została jego agentką.

Luka Modrić i Vanja Bosnić pobrali się w maju 2010 roku, w chorwackiej stolicy - Zagrzeb.

Pierwsze dziecko pary (syn Ivano) urodziło się zaledwie trzy tygodnie po ślubie.

Vanja Bosnić, jako agentka piłkarza sprawdziła się fenomenalnie. To m.in. dzięki niej, w 2012 roku, Luka Modrić podpisał swój kontrakt z  Realem Madryt.

Oprócz syna Ivano, mają także pięcioletnią córkę Emę oraz roczną Sofię. Cała rodzina trzyma kciuki za Lukę i liczy na awans do finału oraz zwycięstwo Chorwacji.

 

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ