Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie z synkiem. Rozczulający widok

Marina Łuczenko-Szczęsna niecałe dwa tygodnie temu po raz pierwszy została mamą. Radosną nowiną, wspólnie z mężem Wojciechem Szczęsnym pochwaliła się w social mediach. Teraz piosenkarka pokazała kolejne zdjęcie małego Liama.

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła 

30 czerwca 2018 roku na świat przyszedł pierwszy syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej i jej męża Wojciecha Szczęsnego. Szczęśliwi rodzicie pochwalili się tą informacją na swoich Instagramach kilka dni później. Wojciech Szczęsny w cudowny sposób podziękował swojej żonie. 

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje!
 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie synka 

Biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo Marina Łuczenko-Szczęsna chroni swojej prywatności to chyba nikt nie przypuszczał, że kolejne zdjęcie synka Liama tak szybko pojawi się w internecie. Niestety, gwiazda nadal nie pokazała chłopczyka w całej okazałości i w tej kwestii raczej szybko nic się nie zmieni. Chociaż? Kto wie. 

Tak czy inaczej na Instagramie żony Wojciecha Szczęsnego widzimy rozczulające zdjęcie. Liam trzyma na nim mocno palec swojej mamy. Widać, że Marina jest dumna z tego, że jest mamą. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się kolejnym zdjęciem synka LiamaMarina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się kolejnym zdjęciem synka Liama www.instagram.com/marina_official

Anna Lewandowska zakończyła spekulacje na temat drugiej ciąży. Jej figura robi wrażenie

Niedawno Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się też, że jest na diecie pudełkowej. Tym również gwiazda pochwaliła się w social mediach. Największą uwagę przykuwa jednak fakt, że Anna Lewandowska w tym cateringu dietetycznym ma swoje dania. Myślicie, że Marina wkrótce pochwali się perfekcyjną sylwetką po porodzie? 

Anna Lewandowska, Paulo Dybala, Jack Wilshere i tysiące innych gratulacji dla Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego

Więcej o: