Mundial 2018: Kylian Mbappe w związku? Zawróciła mu w głowie Miss Francji

Kylian Mbappe jest jednym z najbardziej uzdolnionych, ale również najmłodszych piłkarzy reprezentacji Francji. 19-latek już dziś w meczu 1/4 finału zagra w meczu z Urugwajem. Czy na trybunach zobaczymy jego nową dziewczynę?

Nie lubisz piłki nożnej? Wykorzystaj ją do treningu fitness!

Mundial 2018: 1/4 finału Francja - Urugwaj 

Kevin Trapp oświadczył się zjawiskowej modelce Victoria's Secret

Na takie mecze czekają wszyscy kibice. Do finału Mistrzostw Świata w Rosji pozostał tydzień. Dziś po krótkiej przerwie wracają mecze 1/4 finału. W pierwszym spotkaniu o godzinie 16:00 zobaczymy Francję i Urugwaj. Kylian Mbappe, jeden z najmłodszych zawodników reprezentacji Francji może być jego najmocniejszym punktem. Jak mówi oficjalna strona FIFA Kylian Mbappe w sprintach na boisku biega z prędkością 32,4 km na godz.! Takiego wyniku nie ma nawet Usain Bolt na setkę. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że dzięki niemu Francja może znaleźć się w półfinale. Jak będzie. Okaże się w dzisiejszym spotkaniu. 

 

Kylian Mbappe spotyka się z Miss Francji? 

Wiele na to wskazuje choć Kylian Mbappe nie potwierdził tej informacji. Podczas meczu 1/8 finału na stadionie w Rosji pojawiała się ona - Alicia Aylies. Piękna modelka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z trybun, a francuskie media spekulują, że to gwiazda przyleciała na mundial do Rosji właśnie dla Mbappe. 

 

Anna Lewandowska uwielbia luksusowe ubrania, ale tym razem postawiła na tanią sukienkę polskiej marki

Warto dodać, że to nie pierwszy raz kiedy modelka pojawiła się na meczu francuskiej reprezentacji. Na swój Instagram Alicia wrzuciła już zdjęcie ze stadionu w Paryżu. Czy już wtedy łączyło ją coś z Kylianem Mbappe? 

 

Kylian Mbappe i Alicia Aylies - para jak z obrazka 

Choć tak jak wcześniej wspomnieliśmy żadna ze stron nie potwierdziła wiadomości o rzekomym romansie, to jeżeli okazałby się on prawdą mielibyśmy nową power couple (tak nazywa siebie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski). On jest wybitnym sportowcem, a ona staje się coraz bardziej rozpoznawalną modelką. 

 

Robert Lewandowski na wakacjach, a pod zdjęciem sam hejt. W jego obronie staje Kamil Durczok

Alicia Aylies zaistniała dwa lata temu, kiedy to wygrała konkurs Miss Gujany Francuskiej. Rok później 20-latka została Miss Francji, choć miała duże szanse w konkursie Miss World, to nie zyskała sympatii jurorów. 

 

Zanim Alicia Aylies została modelką to była studentką prawa. Jak widać jej rozwijająca się kariera modelki pochłonęła gwiazdę i prawo odeszło na dalszy plan. 

Alicia Aylies będzie kibicować w meczu Francja-Urugwaj?

Czy dziś zobaczymy piękną modelkę na stadionie w Niżnym Nowogrodzie? Tego nie wiemy, ale Alicia Aylies z pewnością pochwali się tym w swoich mediach społecznościowych. 

Mecz Francja-Urugwaj dziś o 16:00. Transmisję można oglądać w TVP, a także na stronie www.tvp.pl. 

Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach. Polscy piłkarze odpoczywają po mundialu

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ