Anna Lewandowska uwielbia luksusowe ubrania, ale tym razem postawiła na tanią sukienkę polskiej marki

Anna Lewandowska w swojej szafie ma takie marki jak Givenchy, Balenciaga czy Chanel. Trenerka nie zawsze jednak stawia na drogie ubrania, o czym mogliśmy się przekonać podczas jej wakacji. Ania Lewandowska ma na sobie sukienkę polskiej marki, która jest w bardzo przystępnej cenie.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska odpoczywa na wakacjach z Robertem Lewandowskim 

Robert Lewandowski na wakacjach, a pod zdjęciem sam hejt. W jego obronie staje Kamil Durczok

Anna Lewandowska od kilku dni odpoczywa wspólnie z Robertem Lewandowskim i małą Klarą w bajecznym miejscu. Wczoraj piłkarz pochwalił się rodzinną fotką, na której widzimy trenerkę w skąpym bikini odsłaniającym jej krągłe pośladki. 

 

Anna Lewandowska uwielbia drogie marki 

Anna Lewandowska świętuje urodziny Foods by Ann: 'Jesteśmy z Wami dokładnie 2 lata'

Tego nie da się nie zauważyć. Anna Lewandowska nawet w codziennych stylizacjach ma na sobie marki drogich projektantów. Choć kurtka MISBHV, którą Anna Lewandowska miała na sobie podczas jednego z meczów Polski pochodzi od naszego rodzimego projektanta to trzeba za nią zapłacić prawie 5 tysięcy złotych, a to jedna z tańszych rzeczy w jej szafie. 

 

Anna Lewandowska, Paulo Dybala, Jack Wilshere i tysiące innych gratulacji dla Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego

Każda z kobiet z pewnością nie raz marzyła o torebce Chanel, a żona Roberta Lewandowskiego ma w swojej kolekcji co najmniej kilka takich. Cena torebek Chanel zaczyna się od 10 tysięcy w górę. 

Anna Lewandowska w taniej sukience na wakacjach 

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Lewandowska pochwaliła się sukienką tej marki. Mosquito to brand, który nie zalicza się do wysokiej półki, a wręcz projekty tej marki są dostępne praktycznie dla każdego. 

 

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Anny Lewandowskiej fanki nie kryły zachwytu właśnie nad jedną z takich sukienek. Cena? Będziecie pozytywnie zaskoczeni. Za niebieską sukienkę musimy zapłacić 152,99 zł. 

Jak widać, nie trzeba wydawać milionów żeby wyglądać pięknie. 

Anna Lewandowska tak relaksuje się na wakacjach po mundialu. Trening na plaży, joga i zdrowe jedzenie

Więcej o: