Robert Lewandowski na wakacjach, a pod zdjęciem sam hejt. W jego obronie staje Kamil Durczok

Robert Lewandowski w czwartek pochwalił się zdjęciem z wakacji z Anną Lewandowską i córką Klarą. Pod słodkim, rodzinnym zdjęciem od razu pojawiły się hejtujące komentarze. W obronie Lewego staje dziennikarz Kamil Durczok.

Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich

Mundial 2018: Bolesna porażka Polaków w Rosji

Kamil Grosicki, Sławomir Peszko i Tomasz Hajto na Ibizie podczas wspólnych wakacji

Mundial zakończył się dla nas zdecydowanie szybciej, niż każdy się tego spodziewał. Po przegranej z Senegalem 2:1, w kolejnym meczu było jeszcze gorzej. Kolumbia zdetronizowała nas na boisku i wygrała z Polską 3:0. W ostatnim meczu z Japonią udało nam się zdobyć jedną bramką, po strzale Jana Bednarka i to ona zapewniła nam jedyne zwycięstwo. Niepocieszony może być Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji polski i król strzelców bundesligii, który nie zdobył żadnej bramki.

Robert Lewandowski odpoczywa na wakacjach z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska tak relaksuje się na wakacjach po mundialu. Trening na plaży, joga i zdrowe jedzenie

Anna Lewandowska od kilku dni publikuje w sieci zdjęcia z wakacji. Do tej pory trenerka chwaliła się jedynie fotkami swoich fit przekąsek i sprzętu treningowego. Dopiero wczoraj Robert Lewandowski pokazał rodzinną fotkę z Anną i Klarą w roli głównej. Pod zdjęciem wylał się na niego prawdziwy hejt.

Wakacje za udany mundial oczywiście się należą - komentują fani.
Ludzie! Cesarz i cesarzowa na wakacjach! Dlaczego ni nie mówią w Wiadomościach. To może być powód do wojny z Bośnią ...

Robert Lewandowski po mundialu mierzy się z hejtem. Niektóre komentarze nie nadają się do publikacji

No proszę odpadli w przedbiegach, po 3 meczach! To jest bagatela + -> 270 minut 4,5 h gry w tym 45 minut przerwy! I już zmęczenia na urlopie LOL!!! Nie dość tego, to skasowali setki tysięcy zł za ten blamaż, kompromitującą porażkę! I proszę sobie wyobrazić, ze są ludzie którzy uważają, ze to jest całkiem w porządku i można przeczytać takie itp.. komentarze cyt..zbigniewkarwecki. Miłego wypoczynku z rodziną i szybkiego powrotu w pełni sił do reprezentacji Panie Robercie// PARANOJA!

Kamil Durczok w obronie Roberta Lewandowskiego

Wśród tysięcy komentarzy pojawił się również ten od dziennikarza Kamila Durczoka. Co napisał?

Czytając dużą cześć komentarzy, całkowicie uprawniony jest następujący wniosek: istotna część narodu to stuknięci frustraci. Na rękach żeście chłopa nosili 3 lata temu. Palnijcie się zardzewiałym młotkiem w te zakute łby i zróbcie 1/1000 tego, co ten chłopak osiągnął z życiu - pisze w komentarzu Kamil Durczok.

Kolejną okazją dla naszej reprezentacji Polski będzie faza grupowa Ligi Narodów, w której pierwszy mecz rozegramy z Włochami, 7 września o 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Grzegorz Krychowiak na sprośnym filmiku na Instagramie. Teraz Celia Jaunat sama pokazuje więcej