Kamil Grosicki, Sławomir Peszko i Tomasz Hajto na Ibizie podczas wspólnych wakacji

Tuż po mundialu, piłkarze polskiej reprezentacji udali się na wakacje, by zresetować się po przykrej porażce. Najpierw wyjechał Grzegorz Krychowiach, później Robert Lewandowski, a teraz Kamil Grosicki udał się na Ibizę w towarzystwie Sławomira Peszko oraz Tomasza Hajto. Po zdjęciach na Instagramie widać, że bawią się wyśmienicie.

Anna Lewandowska, Dominika Grosicka i Ania Peszko na wakacjach. Polskie WAGs odpoczywają po mundialu

Wakacje reprezentantów Polski po mundialu w Rosji

Większość z piłkarzy Adama Nawałki, po nieudanym występie na MŚ udało się na wakacje w gronie rodzinnym, by totalnie zresetować swoje głowy oraz odpocząć od mundialowego zamieszania. Na zupełnie inny rodzaj odpoczynku udał się Kamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto. Wybrali się oni bowiem na wspólne wakacje, czym nie omieszkali pochwalić się na Instagramie. 

Kamil Grosicki, Sławomir Peszko i Tomasz Hajto nad basenem

Jedno z pierwszych zdjęć, które wpadło do sieci, opublikował Sławomir Peszko. Uśmiechnięci panowie pozują nad basenem - widać po nich, że są w dobrych humorach i świetnie się bawią.

Z przyczyn technicznych live odwołany - napisał Peszko.

Kamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto na IbizieKamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto na Ibizie www.instagram.com/slawomirpeszko

Dominika Grosicka: Chciałam zrobić trening Kamila od trenera przygotowania fizycznego. W tylu seriach i powtórzeniach chyba bym umarła [DRUGA POŁOWA]

Tomasz Hajto również nie omieszkał pochwalić się zdjęciem z kolegami. Dodał do niego również zabawny akcent nawiązujący do jego słynnego powiedzenia: truskawka na torcie.

Kamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto na IbizieKamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto na Ibizie www.instagram.com/tomaszhajto7

Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach

Znalazł się również akcent dla fanów oraz obserwatorów Tomasza Hajto. Były piłkarz oraz sławny komentator wrzucił na instastories zdjęcie z drugiego dnia urlopu. Ewidentnie panowie bawią się wspaniale podczas swojego urlopu.

2 dzień pozdrawiamy

Kamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto na IbizieKamil Grosicki, Sławomir Peszko oraz Tomasz Hajto na Ibizie www.instagram.com/tomaszhajto7

Co w tym czasie robią znane WAGs - Dominika Grosicka oraz Anna Peszko?

Żona Kamila Grosickiego wraz z żoną Sławomira Peszko również poleciały ze swoimi mężami na Ibizę. Podczas, gdy panowie świetnie bawią się w swoim towarzystwie, Dominika i Anna postawiły na klasyczny relaks oraz kąpiele słoneczne. Piękne WAGs zjawiskowo prezentują się w strojach kąpielowych.

 
 
Więcej o: