Anna Lewandowska świętuje urodziny Foods by Ann: 'Jesteśmy z Wami dokładnie 2 lata'

Dokładnie 2 lata temu Anna Lewandowska stworzyła markę, w ramach której proponuje bogatą ofertę zdrowych przekąsek, suplementów diety oraz smoothies. Z tej okazji Anna Lewandowska na Insta podziękowała swoim fanom za zaufanie.

Rozmawiamy z Anią Lewandowską. Tylko nam zdradziła swoje plany na przyszłość

Zamiłowanie do zdrowego jedzenia było inspiracją dla Anny Lewandowskiej do stworzenia Foods by Ann. 

Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. Inspirowanie ludzi do lepszego życia to moja pasja! 

Początek marki Foods by Ann

 

Anna Lewandowska swoją markę Foods by Ann rozpoczęła od produkcji zdrowych batonów. Energy Bar to zdrowa alternatywa słodkiej przekąski, która nie zawiera dodatku cukru, laktozy, glutenu, wspomagaczy smaku, ani sztucznych barwniko?w.

Po batonach, które szybko zyskały duże grono zwolenników, Anna Lewandowska postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o inne, zdrowe produkty. Jednym z nich jest mus kokosowy Foods by Ann. Ten produkt to prawdziwy hit, który znika z półek w ekspresowym tempie! Mimo wielu miesięcy jego obecności na rynku, popularność musu kokosowego od Ani Lewandowskiej nie słabnie.

Anna Lewandowska opublikowała jedzeniowy dekalog

Zobacz wideo

2 urodziny Foods by Ann

Z okazji drugiej rocznicy funkcjonowania marki, Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie specjalny post, w którym dziękuje wszystkim swoim fanom oraz niezawodnemu zespołowi.

 
Dzisiaj urodziny! mojego ukochanego @foods_by_ann Dziś specjalny i podwójnie radosny, urodzinowy dzień w Foods by Ann. Jesteśmy z Wami dokładnie 2 lata, a ja każdego dnia cieszę się, że towarzyszycie nam na tej ścieżce zdrowia i wybieracie moje sprawdzone zdrowe, produkty. Zdrowy styl życia towarzyszy mi już wiele lat i jestem szczęśliwa, kiedy udaje się zarażać i namawiać do zmiany nawyków tak wielu z Was. Koooooooocham! Dziękuję za zaufanie! :) #HealthyTeam dziękuje Wam, że jesteście ze mną przy tym projekcie! wsparcie za wsparcie

Czym jeszcze zaskoczy nas Anna Lewandowska wraz z Foods by Ann?

Asortyment w sklepie Anny Lewandowskiej nieustannie poszerza się o nowe, coraz ciekawsze produkty. Ostatnio do sporej rodziny zdrowych przekąsek, superfoods oraz innych produktów spożywczych dołączyły suplementy diety w postaci adaptogenów oraz kapsułek naturalnie wspomagających metabolizm w dzień i w nocy. Czym jeszcze zaskoczy nas Ania? Z pewnością wkrótce się o tym przekonamy.

Ania Lewandowska podbiła produktami "Foods By Ann" rynek zdrowej żywności

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.