Grzegorz Krychowiak pod ostrzałem fanów: 'weź się do pracy w butiku bo piłkarzem już nie będziesz'

Porażka polskiej reprezentacji na mundialu podzieliła fanów na dwa obozy. Część kibiców wspierała piłkarzy ciepłymi słowami otuchy, reszta jednak ostro skrytykowała każdego z graczy. Jednym z bardziej hejtowanych piłkarzy jest Grzegorz Krychowiak - pod postem na jego Instagramie pojawiło się mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy.

Robert Lewandowski po mundialu mierzy się z hejtem. Niektóre komentarze nie nadają się do publikacji

Porażka reprezentacji Polski na World Cup 2018

Drużyna Adama Nawałki nie może zaliczyć mundialu w Rosji do udanych. Podczas meczu Polska-Senegal nasza reprezentacja popełniła mnóstwo błędów, które znacząco wpłynęły na wynik końcowy meczu. W dwóch następnych meczach było tylko gorzej. Reprezentacja Kolumbii pokonała nas 3:0, a mimo wygranej z Japonią 1:0 atmosfera w drużynie oraz wśród kibiców nie uległa poprawie. Na profilach społecznościowych piłkarzy pojawiły się wpisy skierowane do fanów. 

 
Zawiedliśmy Was, ale i samych siebie. Jest mi tak samo przykro jak Wam. Rozumiem kibiców, zarówno tych którzy nas krytykowali jak i tych którzy starali się zrozumieć.Jednak dziękuję Wam, bo po raz kolejny pokazaliście że możemy na Was liczyć i że nasi Kibice to ścisła światowa czołówka.Akceptuję krytykę. Zarówno zespołową, jak i indywidualną. Jest jedna rzecz z która nie mogę się zgodzić. Jeżeli ktokolwiek myśli, że każdy z nas nie dał z siebie 200%, jest w błędzie. Każdy z reprezentantów wskoczyłby w ogień za tą kadrę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Jest w nas dużo sportowej złości, którą zobaczycie w przyszłym sezonie. Znowu będziecie z nas dumni. - napisał Grzegorz Krychowiak.

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Hejt w internecie skierowany do Grzegorza Krychowiaka

Po nieudanym występie na MŚ w Rosji nie tylko Robert Lewandowski musiał zmierzyć się z falą krytyki. Grzegorz Krychowiak również doświadczył przykrych słów ze strony fanów, z którymi chcąc nie chcąc, musiał się zmierzyć.

Jesteście jednym wielkim teatrem pomyłek a Ty człowieku weź się do pracy w butiku bo piłkarzem już nie będziesz.
Z drużyną trzeba być na dobre i złe... zgadzam się, ale z taką, co pokazuje że na to zasługuje, a wy pokazaliście kompletne dno, zero walki...
Tu nie chodzi o to ze przegraliśmy, ale o sposób w jaki do tego doszło... Nie jestem fanem piłki, nigdy jej nie znosiłam, jednak mecz z Kolumbia mnie zaintrygował. Jeśli to było 200% to aż strach wyobrazić sobie 100%

To tylko jedne z nielicznych komentarzy, które wytykają m.in. brak woli walki na boisku. 

Robert Lewandowski po mundialu ma problemy. Traci na tym również Anna Lewandowska

Co dalej z karierą Grzegorza Krychowiaka?

Tuż po powrocie z Rosji, Grzegorz Krychowiak postanowił oderwać się od wszelkich spraw związanych z piłką nożną i udał się ze swoją ukochaną, Celią Jaunat na wakacje. Para przebywa aktualnie w Miami na Florydzie, gdzie spędzają wspólnie czas z dala od mediów.

 

Tuż przed występem na mundialu transferem Krychowiaka zainteresowana była zarówno hiszpańska Sevilla, jak i AS Roma. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że po fatalnej formie na MŚ drogi te mogą być już dla niego zamknięte. 

Więcej o: