Jose Kante nową gwiazdą Legii Warszawa po meczu z Viitorul Constanta. Uzdolniony piłkarz ma seksowną siostrę

Jose Kante jest nowym nabytkiem Legii Warszawa, który we wczorajszym meczu z klubem Viitorul Constanta przyczynił się do zwycięstwa wojskowych strzelając dwie bramki. Nie tylko on osiąga ogromne sukcesy w rodzinie Kante, ale również jego seksowna siostra.

Legia Warszawa wzmocniona o Jose Kante 

Anna Lewandowska, Paulo Dybala, Jack Wilshere i tysiące innych gratulacji dla Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego

Jose Kante ostatnie dwa sezony spędził w Wiśle Płock. Piłkarz w tym czasie dla Wiślan strzelił 19 bramek i rozegrał 62 mecze. Stołeczna Legia Warszawa podpisała z Gwinejczykiem dwuletni kontrakt. 

Jose Kante przychodzi do nas po kilku dobrych sezonach spędzonych w polskiej lidze, szczególnie w Wiśle Płock. Wierzę, że będzie wzmocnieniem linii ataku. Zna polskie realia, klimat, język, więc zaadaptowanie się do drużyny nie zajmie mu długo czasu - powiedział dyrektor techniczny Legii, Ivan Kepcija, cytowany przez portal legia.com.

Jose Kante gwiazdą Legii Warszawa w meczu z Viitorul Constanta

Jose Kante w ostatnim meczu Legii Warszawa z Viitorul Constanta już błyszczał na boisku. Piłkarz przyczynił się do wysokiego zwycięstwa z rumuńskim klubem strzelając dwie bramki w 43 i 53 minucie. Ostatecznie Legia Warszawa wygrała 5:2. Kolejny sprawdzian piłkarza już wkrótce, bo najprawdopodobniej zobaczymy go w wyjściowej jedenastce, 11 lipca w pierwszej rundzie kwalifikacji Champions League, w której zmierzy się z irlandzkim Cork City. 

 

Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach. Polscy piłkarze odpoczywają po mundialu

Uzdolniony Jose Kante i jego piękna siostra Beatriz Kante

Transfer Jose Kante z Wisły Płock do Legii Warszawa może być dla piłkarza ogromnym sukcesem, a jeżeli będzie prezentował tak świetną formę na boisku, jak w ostatnim meczu wojskowych to istnieje duże prawdopodobieństwo, że to on będzie kolejną, wielką gwiazdą Legii.

Okazuje się, że nie tylko on jest świetny w tym co robi, ale również jego siostra. Seksowna Beatriz Kante jest modelką i nie boi się odważnych zdjęć w bieliźnie. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo fotek w skąpych bikini. Dziewczyna mimo tego, że nie ma ogromnego zasięgu na Instagramie w swoim zawodzie jest bardzo szanowana i angażowana do wielu sesji zdjęciowych. 

 

Robert Lewandowski po mundialu ma problemy. Traci na tym również Anna Lewandowska

Beatriz Kante na co dzień mieszka w słonecznej Hiszpanii, choć większość czasu spędza w RPA, gdzie pracuje jako fotomodelka. 

 

Dumny z siostry brat chętnie na swoim Instagramie publikuje zdjęcia swojej siostry. 

 

Może dzięki nowemu klubowi Jose Kante, jego siostra zacznie robić karierę na naszym polskim rynku? Jedno jest pewne, dzięki swojej egzotycznej urodzie zainteresowanie jej osobą byłoby by ogromne. 

 

Kamil Grosicki odniósł porażkę na mundialu, a Dominika Grosicka rozkręca swoją karierę

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ