Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła. Żona Wojtka Szczęsnego pokazała pierwsze zdjęcie synka

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo długo trzymała ciążę w tajemnicy. Żona piłkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego właśnie pochwaliła się pierwszym zdjęciem syna. Jak para dała mu na imię?

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła 

Piękny gest Mariny Łuczenko-Szczęsnej. "Szacunek za dobre serce" komentują fani

Dokładnie 30.06.2018 roku na świat przyszedł pierwszy syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego. Marina pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie, publikując pierwsze zdjęcie syna. Pod zdjęciem zamieściła taki opis: 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!
 

Wojciech Szczęsny dziękuje Marinie na Instagramie 

Nie tylko Marina Łuczneko-Szczęsna pochwaliła się cudowną nowiną ze swoimi fanami na Instagramie, ale również Wojciech Szczęsny. Piłkarz Juventusu Turyn na Instagramie napisał tak: 

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! 

Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach. Polscy piłkarze odpoczywają po mundialu

Anna Lewandowska pogratulowała Marinie Łuczenko-Szczęsnej 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym ten od żony Roberta Lewandowskiego, Anny Lewandowskiej. Trenerka napisała: 

Witaj w gronie Mam Marinka <3. Witamy Malutkiego <3

Marina i Wojtek Szczęsny długo ukrywali wiadomość o ciąży 

Para próbowała ukrywać ciążę przez dobrych kilka miesięcy i pewnie trwałoby to znacznie dłużej, gdyby nie fakt, że paparazzi przyłapali Marinę z dużym ciążowym brzuszkiem. 

8 lat na okładkach Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Jak bardzo zmieniła się piosenkarka?

Wczoraj 3.07 Marina Łuczneko-Szczęsna obchodziła 29 urodziny, a lepszego prezentu nie mogła sobie chyba sprawić. 

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy dużo zdrowia! 

Anna Lewandowska, Dominika Grosicka i Ania Peszko na wakacjach. Polskie WAGs odpoczywają po mundialu

Więcej o: