Anna Lewandowska, Dominika Grosicka i Ania Peszko na wakacjach. Polskie WAGs odpoczywają po mundialu

Mundial w Rosji zakończył się dla polskiej reprezentacji zdecydowanie za szybko, bo już na fazie grupowej. Polscy piłkarze zabrali swoje piękne partnerki i żony na wakacje. Gdzie odpoczywa Anna Lewandowska, Dominka Grosicka i Celia Jaunat?

Mundial 2018: Polska reprezentacja odpadła z mistrzostw świata 

Instagram. Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach. Polscy piłkarze odpoczywają po mundialu

Nie tak to miało wyglądać. Przed rozpoczęciem mundialu w Rosji wszyscy mieli ogromne nadzieje, że Polska tak jak podczas Euro w 2016 roku wyjdzie z grupy i powalczy o najwyższe trofeum. Niestety, tak się jednak nie stało. W gorącym okresie przed mundialem nie tylko piłkarze udzielali wywiadów, ale również ich partnerki. Dominika Grosicka w wywiadzie dla Myfitness.pl powiedziała tak: 

Senegal to trudny rywal i do meczu z nim trzeba podejść z pokorą i szacunkiem.

Okazało, się z w tej kwestii Dominika miała rację, ale niestety polskiej reprezentacji nie udało się wygrać z reprezentacją Senegalu. 

W odróżnieniu od Dominiki Grosickiej, która chętnie udzielała się w mediach przed mundialem, Anna Lewandowska nie udzieliła ani jednego wywiadu. 

Anna Lewandowska na wakacjach po mundialu 

Do tej pory większość piłkarzy nie pokazywała, że przebywa na urlopach, ale za to ich partnerki i żony świetnie robiły to za nich. Anna Lewandowska nie ujawniła swoim fanom, gdzie jest i z kim jest, ale po jej relacjach na Instagramie możemy wywnioskować, że poleciała gdzieś na wakacje. Trenerka oczywiście nie odpuszcza treningów, nawet podczas odpoczynku o czym może świadczyć to zdjęcie. 

Anna Lewandowska spędza aktywnie czas podczas urlopuAnna Lewandowska spędza aktywnie czas podczas urlopu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Koniec mundialu, a transfer musi jeszcze poczekać. Grzegorz Krychowiak odpoczywa z Celią na Florydzie

Czy jest z nią Robert Lewandowski? Tego nie wiemy, ale możemy podejrzewać, że tak, w końcu czeka go teraz trudny okres w jego piłkarskiej karierze. 

Dominika Grosicka na wakacjach z Anią Peszko 

To, że w kadrze między piłkarzami są przyjaźnie wiemy nie od dziś. Świetnym przykładem może być Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak, którzy uważani są za papużki nie rozłączki. Tak samo jest w przypadku Kamila Grosickiego i Sławomira Peszki, którzy wspólnie z żonami wybrali się na wspólny urlop. Dominika Grosicka i Ania Peszko pochwaliły się wspólnym selfie.

Dominika Grosicka odpoczywa z Anią Peszko na wakacjach po mundialu w RosjiDominika Grosicka odpoczywa z Anią Peszko na wakacjach po mundialu w Rosji www.instagram.com/dominikagrosicka

Arkadiusz Milik z Jessiką Ziółek relaksują się w Grecji 

Jeden z polskich napastników, Arkadiusz Milik zabrał swoją dziewczynę, Jessikę Ziółek na grecką wyspę Mykonos. Para nie tylko korzysta z pięknej pogody, ale również spędza aktywnie czas na siłowni, czym również Jessika pochwaliła się w swoich social mediach. 

 

Robert Lewandowski po mundialu ma problemy. Traci na tym również Anna Lewandowska

Karol Linetty z dziewczyną w Meksyku 

Karol Linetty, który niestety nie miał zbyt wiele okazji, żeby popisać się na Mundialu zabrał swoją dziewczynę Wiolettę Kanafę do Meksyku. Tulum, w którym przebywa para jest ulubionym miejscem polskich gwiazd. 

 

Grzegorz Krychowiak z Celią w Miami 

Najbardziej stylowy piłkarz polskiej reprezentacji - Grzegorz Krychowiak tym razem zrezygnował z odpoczynku w europejskich kurortach na rzecz słonecznego Miami. Piękna Celia Jaunat oczywiście zadbała o swoich fanów i pochwaliła się seksownym ciałem w czerwonym bikini. 

 

A co się dzieje z Wojciechem Szczęsnym i jego żoną? Od kilku tygodni Marina Łuczenko-Szczęsna nie publikuje nic w swoich social mediach, dlatego możemy się domyślać,że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że para pochwali się radosną nowiną w sieci, ale kto wie. Czas pokaże. 

Kamil Grosicki odniósł porażkę na mundialu, a Dominika Grosicka rozkręca swoją karierę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.