Mundial 2018: Anglia wygrywa z Kolumbią, ale cały świat patrzy na trenera Anglii Garetha Southgate'a

Reprezentacja Anglii na czele z Garethem Southgatem pozostaje nadal w grze na mundialu w Rosji. Podczas wczorajszego meczu z Kolumbią świat patrzył nie tylko na grę piłkarzy, ale również stylowego trenera Anglików. Czy to właśnie on zyskał miano najlepiej ubranego selekcjonera?

Mundial 2018: Anglia pokonała Kolumbię w meczu 1/8 finału

Becky Vardy, żona Jamiego Vardiego zdradziła przepis na sukces Anglików

Wczorajszy dzień dla Anglików zakończył się bardzo ekscytująco. Reprezentacja Anglii pod wodzą Garetha Southgate'a do 93 minuty prowadziła w meczu 1/8 finału z Kolumbią po bramce Harrego Kane'a z rzutu karnego. Niestety w doliczanym czasie, po stałym fragmencie gry bramkę dla Kolumbii zdobył Yerry Mina. Tym samym mecz przedłużył się o kolejne 30 minut. W dogrywce nie padła żadna bramka, a ostatecznie w rzutach karnych Anglia wygrała z Kolumbią 4:3.

Gareth Southgate najbardziej stylowym trenerem na mundialu?

Podczas meczu Kolumbia-Anglia wzrok wszystkich skierowany był nie tylko na piłkarzy takich, jak Harry Kane czy Radamel Falcao, ale również na trenera reprezentacji Anglii. Dlaczego? Przede wszystkim przez jego stylizację, która była bardzo modowa.

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze dbają o swój wygląd i stawiają na największe domy mody, ale jak widać również trenerzy uwielbiają dobrze wyglądać.

ANTONIO CALANNI/AP

Podczas meczu Kolumbia-Anglia Gareth Southgate miał na sobie klasyczną błękitną koszulę, którą połączył z granatowymi spodniami i kamizelką. Całą stylizację dopełniał czerwono-granatowy krawat. Gdyby Gareth Southgate nie był trenerem, spokojnie mógłby zrobić karierę w modelingu, bo jest on uważany za jednego z najprzystojniejszych selekcjonerów piłkarskich na świecie.

Za garnitury reprezentacji Anglii odpowiedzialna jest ich marka Marls&Spencer.

Instagram. Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach. Polscy piłkarze odpoczywają po mundialu

Mundial 2018: Anglia zmierzy się z Szwecją w 1/4 finału

Wczorajsze zwycięstwo Anglików pozwoliło im przejść do 1/4 finału, w której zmierzą się z Szwecją.

Szwecja z kolei w 1/8 finału zwyciężyła ze Szwajcarią wygrywając 1:0 po bramce Emila Forsbergera w 66 minucie.

Tak wyglądają angielskie WAGs. Które z nich możemy zobaczyć na trybunach?

Mecz Szwecja - Anglia odbędzie się 7 lipca o 16:00. Spotkanie można oglądać w telewizji TVP lub na stronie www.tvp.pl

Nadzieje na zwycięstwo w sobotnim meczu ze Szwecją Garetha Southgate'a są ogromne. Trener reprezentacji Anglii wczoraj powiedział tak:

Możemy tworzyć własną historię, a teraz to zrobiliśmy. Nie chcę jeszcze wracać do domu.

Póki co Anglia nadal pozostaje w grze o mistrzostwo świata.