Instagram. Grzegorz Krychowiak,Arek Milik i Karol Linetty już na wakacjach. Polscy piłkarze odpoczywają po mundialu

Mundial dla polskiej reprezentacji się już skończył. Grzegorz Krychowiak z Celią odpoczywają od kilku dni na Florydzie. Arkadiusz Milik z Jessicą Ziółek w Grecji, a Linetty w Meksyku. Polscy piłkarze pochwalili się zdjęciami na Instagramie.

Mundial 2018: Polska odpadła już w fazie grupowej 

Robert Lewandowski po mundialu ma problemy. Traci na tym również Anna Lewandowska

Niestety, mundial dla polskiej reprezentacji w tym roku nie był owocny w sukcesy. Choć wszyscy stawiali na naszych piłkarzy to na kolejną szansę na mistrzostwach świata będziemy musieli poczekać kolejne cztery lata. Polska w meczu z Senegalem przegrała 1:2, w meczy z Kolumbią 0:3, a jedyne punkty, które udało nam się zdobyć to mecz z Japonią, w którym ostatecznie wygraliśmy 1:0. Po minionym mundialu również trener reprezentacji Adam Nawałka postanowił zrezygnować z pełnionej funkcji, co ogłosił wczoraj na konferencji prasowej na Stadionie Narodowym. Do tej pory nie wiemy, kto zajmie jego miejsce, ale prawdopodobnie będzie to selekcjoner z Włoch. 

Grzegorz Krychowiak chwali się na Instagramie muskulaturą prosto z Miami 

Grzegorz Krychowiak obecnie przebywa na urlopie z Celią Jaunat. Para tym razem wybrała się na wakacje do Miami. Na ich profilach na Instagramie nie zabrakło zdjęć z tego wyjazdu. Celia wrzuciła do sieci fotkę w czerwonym, skąpym bikini, a także pochwaliła się zdjęciem umięśnionego, półnagiego Grzegorza Krychowiaka. Prawdopodobnie to ostatni moment, na krótki odpoczynek piłkarza, bo już wkrótce będzie musiał podjąć decyzję co dalej z jego karierą. Jedno jest pewne, hiszpańska Sevilla nie jest już nim zainteresowana i Krychowiak nie wróci "na stare śmieci". 

Półnagi Grzegorz Krychowiak odpoczywa na plaży w MiamiPółnagi Grzegorz Krychowiak odpoczywa na plaży w Miami www.instagram.com/celiajaunat

Karol Linetty odpoczywa z dziewczyną w Meksyku 

Również Karol Linetty tuż po mundialu poleciał na wakacje do słonecznego Meksyku ze swoją dziewczyną Wiolettą Kanafą. Para odpoczywa w uwielbianym przez gwiazdy i sportowców hotelu w Tulum. Piłkarz Pod zdjęciem napisał "Perfect time" co może oznaczać, że zapomniał już o nieudanym występie polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji. 

 

10 piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Arkadiusz Milik zabrał Jessicę Ziółek do Grecji 

Również ta para postanowiła odpocząć i wybrała modny kierunek jakim jest Mykonos w Grecji. Arkadiusz Milik postanowił spędzić czas aktywnie, czym pochwaliła się jego dziewczyna na Instagramie. Jessica Ziółek, w krótkiej relacji pokazała, jak wspólnie z Milikiem ćwiczy na siłowni. Być może Arek już zaczął przygotowywać się do kolejnego sezonu we włoskiej serii A. 

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek spędzają aktywnie czas na wakacjach w GrecjiArkadiusz Milik i Jessica Ziółek spędzają aktywnie czas na wakacjach w Grecji www.instagram.com/jessica_ziolek

Z relacji na Instagramie żony Roberta Lewandowskiego, Anny Lewandowskiej możemy wywnioskować, że również oni odpoczywają w jakimś pięknym miejscu na świecie. Póki co Ania na swój profil wrzuca tylko zdjęcia, na których nie pokazuje gdzie jest i z kim jest. 

Niestety, nie wszyscy fani są zachwyceni zachowaniem piłkarzy. Pod zdjęciami Jessiki Ziółek możemy przeczytać np. takie komentarze:

Po tych 10 golach należy się odpoczynek. Wstyd

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów podczas mundialu w Rosji. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Kamil Grosicki na wakacjach ze Sławomirem Peszko 

Ani Kamil Grosicki, ani Sławomir Peszko nie pochwalili się tym na swoich profilach na Instagramie, ale świetnie zrobiły to za nich żony. Dominika Grosicka wrzuciła na Instastory filmik, na którym Sławomir Peszko skacze do basenu. Partnerki piłkarzy pochwaliły się również wspólnym zdjęciem. 

Kamil Grosicki z rodziną odpoczywa wspólnie z Sławomirem Peszko i jego żoną AniąKamil Grosicki z rodziną odpoczywa wspólnie z Sławomirem Peszko i jego żoną Anią www.instagram.com/dominikagrosicka

Kamil Grosicki odniósł porażkę na mundialu, a Dominika Grosicka rozkręca swoją karierę

Co z Wojciechem Szczęsnym? 

Do tej pory Wojtek nie pokazał swoim fanom czy on również gdzieś odpoczywa, a jego żona od prawie dwóch tygodni nie wrzuca nic na Instagrama więc możemy podejrzewać, że para wkrótce zostanie rodzicami.

Czy pochwalą się tym w social mediach? Czas pokaże. 

Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?

Więcej o: