Koniec mundialu, a transfer musi jeszcze poczekać. Grzegorz Krychowiak odpoczywa z Celią na Florydzie

Mundial w Rosji dla polskiej reprezentacji zakończył się w fazie grupowej. Dziś również Adam Nawałka ogłosił, że nie będzie już dłużej trenerem reprezentacji Polski. Część jego byłych już piłkarzy odpoczywa na wakacjach. Jak zwykle niezawodna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat pochwaliła się relacją na Instagramie.

Mundial 2018: trener Adam Nawałka nie będzie dłużej prowadził reprezentacji Polski 

Kolumbia - Anglia. Jamie Vardy może liczyć na legalny doping od swojej żony przed meczem 1/8 finału

Dziś oficjalnie podczas konferencji prasowej na Stadionie Narodowym o godzinie 12:00 Adam Nawałka ogłosił, że nie będzie już dłużej trenerem reprezentacji Polski. Podczas tej samej konferencji głos zabrał także prezes Zbigniew Boniek. 

Sukcesem Nawałki jest to, że jego pozycja w dniu odejścia jest lepsza niż w dniu zatrudnienia- powiedział na konferencji Zbigniew Boniek.

Teraz trener Adam Nawałka, tak jak większość piłkarzy będzie mógł odetchnąć i udać się na wakacje. 

Obecnie relacjami z wypoczynku pochwalili się Karol Linetty i Grzegorz Krychowiak, który zabrał swoją seksowną dziewczynę na Florydę. 

Odważna dziewczyna Krychowiaka znowu kusi na Instagramie!

Grzegorz Krychowiak po mundialu odpoczywa na Florydzie 

Kilkanaście godzin temu jego ukochana Celia Jaunat opublikowała kilka relacji z wakacji na swoim Instagramie. Poza seksownym zdjęciem na profilu, na którym dziewczyna Grzegorza Krychowiaka odpoczywa w skąpym, czerwonym bikini mogliśmy również zobaczyć zdjęcie półnagiego Krychowiaka na plaży. 

 

Celia Jaunat ponownie zaskoczyła wszystkich fanów, publikując odważne zdjęcie znad Morza Martwego

Piłkarz postanowił udać się na urlop do Miami, gdzie korzystał z kąpieli słonecznych. Grzegorz Krychowiak pochwalił się również swoją muskulaturą. 

Półnagi Grzegorz Krychowiak odpoczywa na plaży w MiamiPółnagi Grzegorz Krychowiak odpoczywa na plaży w Miami www.instagram.com/celiajaunat

Co dalej z Grzegorzem Krychowiakiem? 

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że Grzegorz Krychowiak zostanie w Paris Saint Germein. Piłkarzem zainteresowana była również hiszpańska Sevilla, w której Krychowiak spędził najlepsza lata swojej kariery, ale niestety ten kierunek również może być już dla niego zamknięty. Podobno polskim piłkarzem zainteresowana jest także AS Roma, w której do niedawna występował Wojciech Szczęsny, a także angielski Fulham

Póki co piłkarz raczej skupia się na opalaniu, a sprawą kolejnego swojego transferu zajmie się po powrocie z urlopu. 

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Więcej o: