Kolumbia - Anglia. Jamie Vardy może liczyć na legalny doping od swojej żony przed meczem 1/8 finału

Anglia dziś podejmie Kolumbię w meczu 1/8 finału na moskiewskim stadionie Łużniki. Jamie Vardy przed meczem może liczyć na szczególne wsparcie swojej żony Becky, która zdradziła kulisy ich życia podczas mundialu w Rosji.

Mundial 2018: Kolumbia - Anglia mecz 1/8 finału 

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Podczas mistrzostw świata w Rosji mogliśmy zobaczyć już kilka niespodzianek. Jedną z nich jest chociażby wygrana Rosji w meczu z Hiszpanią, która była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich kibiców, ale również wielką porażką La Roja Furia. Dziś kolejny ważny i prawdopodobnie równie ekscytujący mecz 1/8 finału. Po tym, jak Kolumbia wyszła z pierwszego miejsca grupy H, teraz zmierzy się z reprezentacją Anglii, która w swojej grupie zajęła drugie miejsce. Na boisku najprawdopodobniej zobaczymy Jamiego Vardy'ego, który jak przyznała jego żona w jednym z wywiadów może liczyć na legalny doping, który ma pomóc mu w zwycięstwie i awansowaniu do ćwierćfinałów. 

Becky Vardy, żona Jamiego Vardy'ego opowiada o kulisach mundialu 

Okazuje się, że w odróżnieniu od innych reprezentacji, Anglicy czas wolny mogą spędzać z rodzinami, które również przebywają na mundialu w Rosji. Partnerki i żony piłkarzy mieszkają w w jednym z hoteli w Sankt Petersburgu. Dla reprezentacji Anglii jest to duża zmiana, bo do tej pory (patrząc na wcześniejsze lata) byli oni izolowani od swoich rodzin. 

10 piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Piłkarze są wdzięczny trenerowi reprezentacji Anglii Garethowi Southgate'owi za to, że daje im wolną rękę jeżeli o chodzi o ich czas wolny. 

Jamie Vardy grający na co dzień w Leicester City również może być z tego powodu zadowolony, tym bardziej, kiedy jego żona Becky Vardy w jednym z wywiadów powiedziała tak: 

Seks nie jest wyraźnie zabroniony. Przecież nikt go nie udowodni - mówi Becky Vardy

Żona Jamiego Vardy'ego uważa, że czułości łóżkowe nie są przeszkodą, a wręcz mogą pomóc piłkarzom podczas mundialu w Rosji. 

 

Większość piłkarzy stosuje jednak zasadę, że przed meczem seksu się nie uprawa. Kiedyś w jednym z wywiadów nasz napastnik Arkadiusz Milik przyznał się do tego, że próbował, ale podczas meczu nie czuł się najlepiej na boisku. 

Najpiękniejsze WAGs mundialu 2018. To one będą wspierać swoich partnerów podczas mistrzostw świata w Rosji

Jamie Vardy - Kolumbijczycy powinni się go obawiać? 

Póki co nie znamy składów na mecz Kolumbia - Anglia, ale patrząc na to co w wywiadach mówi żona Jamiego Vardy'ego. Becky to Anglik może być w świetnej formie. Jak będzie? Tego dowiemy się dziś podczas meczu 1/8 finału Kolumbia - Anglia o 20:00. 

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie. Wzrok wszystkich skierowany na zjawiskową WAG

Więcej o: