Robert Lewandowski przyznaje: 'Zawiedliśmy', a Anna Lewandowska ze łzami w oczach dziękuje fanom za wsparcie

Mecz Polska-Japonia był dla reprezentacji Polski ostatnim meczem fazy grupowej oraz ostatnim meczem całego mundialu. Smutnych piłkarzy pocieszali nie tylko wierni fani, ale także ich żony. Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis skierowany do fanów.

Polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Tak kibicowały naszej reprezentacji

Robert Lewandowski o grze na mundialu

Tuż po tym, jak reprezentacja Polski pożegnała się z mundialem w Rosji, na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawił się post, w którym znalazło się kilka słów skierowanych do fanów.

Dla każdego z nas występ na Mundialu i reprezentowanie biało-czerwonych barw to spełnienie marzeń. Nie tak wyobrażaliśmy sobie naszą grę na rosyjskich boiskach. Zawiedliśmy. Każda porażka to jednak nowe doświadczenie i lekcja, z której trzeba wyciągnąć wnioski. Wrócimy lepsi, silniejsi i gotowi na kolejne wyzwania. Dziękujemy Wam za wsparcie. Nie podda się reprezentacja Polski i nie poddam się ja jako jej kapitan.

Anna Lewandowska wspiera męża i dziękuje fanom za wsparcie po porażce

Zaraz po tym, jak Robert Lewandowski opublikował post na swoim instagramowym profilu, jego żona Ania również postanowiła zabrać głos.

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie

Anna Lewandowska dziękuje fanom za wsparcieAnna Lewandowska dziękuje fanom za wsparcie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Po wyjątkowo wzruszającej wiadomości, Anna Lewandowska dodała, na którym widać jej zapłakane oczy, dziękując fanom za okazane wsparcie oraz słowa otuchy. 

Fajnie że jesteście <3 Never Give Up - napisała na koniec.

Anna Lewandowska dziękuje fanom za wsparcieAnna Lewandowska dziękuje fanom za wsparcie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski zawsze może liczyć na wsparcie żony

Anna Lewandowska od samego początku ich związku jest niesamowitym wsparciem dla swojego męża. Regularnie pojawia się na meczach, a kiedy nie może dopingować go wprost z trybun, wtedy zawsze kibicuje przed ekranem telewizora. Jest przy Robercie nie tylko w tych szczęśliwych, ale również w tych trudnych dla piłkarza chwilach - to jest wzór prawdziwej power couple.

Polskie WAGs kibicują podczas meczu Polska-JaponiaPolskie WAGs kibicują podczas meczu Polska-Japonia www.instagram.com/annalewandowskahpba

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Więcej o: