Sport.pl

Jessica Ziółek nie będzie obecna na meczu Polska-Japonia. Dziewczyna Arka Milika wróciła do Polski

Niestety mundial nie sprzyja polskiej kadrze. Reprezentacja Polski przegrała do tej pory obydwa mecze fazy grupowej. Po tych porażkach, żony piłkarzy okazały im nieocenione wsparcie. Przed piłkarzami ostatni mecz, jednak Jessica Ziółek postanowiła wrócić do Polski.

Tak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu Polska-Senegal

Żony piłkarzy wspierają swoich partnerów, jak tylko potrafią. Część z nich kibicuje prosto z trybun, a część na odległość. Jessica Ziółek pojawiła się na meczach w Rosji, jednak tuż przed meczem z Japonią wróciła do Polski.

Jessica Ziółek nie pojawi się na meczu Polska-Japonia

Dziewczyna Arkadiusza Milika, dzień przed ostatnim meczem naszej reprezentacji na mundialu, opuściła swojego ukochanego i wróciła do Polski. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z lotniska. 

Home, but first Moscow - napisała pod fotografią 

Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią

Na kilka godzin przed meczem Polska-Japonia, Jessica Ziółek postawiła na relaks

Podczas gdy reprezentacja Polski w skupieniu przygotowuje się do starcia z Japonią, Jessica Ziółek opuściła Arkadiusza Milika i wróciła do domu. Z samego rana, kilka godzin przed meczem o honor Polaków, Jessica odwiedziła klinikę urody, by zadbać o swoje ciało oraz się zrelaksować. 

Dlaczego Jessica Ziółek nie została do ostatniego meczu z Arkiem Milikiem? Nie wiadomo. Możliwe, że w Polsce czekały na nią ważne obowiązki, którymi musiała zająć się bezzwłocznie.

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ