Przed meczem Anglia-Belgia poznaj najpiękniejsze belgijskie WAGs. Dries Mertens, Kevin De Bruyne i Thomas Meunier mają wielkie wsparcie swoich partnerek

Najpiękniejsze belgiskie WAGs chwalą się na Instagramie zdjęciami, jak kibicują swoim partnerom w czasie mundialu 2018.

Reprezentacja Belgii zagra dziś o godz. 20.00 mecz zdrużyną Anglii. Niezależnie od wyniku tego spotkania, obie drużyny wychodzą z grupy. Tu pisaliśmy o najpiękniejszych brytyjskich WAGs: 

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Reprezentacja Belgii też może pochwalić się wielkim wsparciem swoich drugich połówek!

Deborah Panzokou jest partnerką Thomasa Meuniera

Thomas Meunier w reprezentacji Belgii gra na pozycji obrońcy. Deborah prowadzi bloga, na którym chętnie chwali się zdjęciami swojej rodziny. Na Instagramie i Facebooku w ostatnich dniach zamieściła masę zdjęć, na których pokazuje, jak kibicuje swojemu partnerowi. To świadczy o jej ogromnym emocjonalnym zaangażowaniu w mistrzostwa świata.

Deborah Panzokou jest partnerką Thomasa MeunieraDeborah Panzokou jest partnerką Thomasa Meuniera instagram.com/d.borah

Michele Lacroix jest żoną Kevina De Bruynea  

Kevin De Bruyne jest w reprezentacji Belgii pomocnikiem. Jego piękna żona chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami w bikini, ale nie brakuje także fotek ze stadionów piłkarskich. Para jest razem od 2014 roku, mają kilkuletniego syna.

To zdjęcie obiegło cały internet. Zobacz jak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu z Senegalem.

Michele Lacroix jest żoną Kevina De BruyneaMichele Lacroix jest żoną Kevina De Bruynea instagram.com/lacroixmichele

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Polly Vermaelen, czyli Polly Parsons - żona Thomas Vermaelen 

Thomas Vermaelen w reprezentacji Belgii gra na pozycji obrońcy. Na co dzień jest piłkarzem hiszpańskiego klubu Barcelona. W 2017 roku ożenił się z piękną Polly Parsons - znaną prezenterką telewizyjną. Para ma dwóch synów o imionach Raff i Ace. Polly bardzo mocno kibicuje mężowi we wszystkich ważnych meczach.

Polly Vermaelen jest żoną Thomasa Vermaelen aPolly Vermaelen jest żoną Thomasa Vermaelen a instagram.com/pollyroseparsons

Jak miss mundialu - Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji?

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ