Mecz Polska Japonia - tak wygląda najsłynniejsza i najpiękniejsza japońska WAG. Kim jest partnerka Shinjiego Kagawy?

Margaret Natsuki to japoński odpowiednik naszej Anny Lewandowskiej. Jest piękna, bardzo pracowita i ambitna, a w trakcie mundialu 2018 mocno wspiera swojego chłopaka Shinjiego Kagawe.

W trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej, poza samymi piłkarzami, niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ich żony i partnerki. Dziś, przy okazji meczu Polska-Japonia, przedstawiamy najsłynniejszą japońską WAG - Margaret Natsuki.

Tak angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

 

Margaret Natsuki na Instagramie znana jest jako @maggymoonMargaret Natsuki na Instagramie znana jest jako @maggymoon instagram.com/maggymoon

Kim jest Margaret Natsuki?

Margaret Natsuki jest japońsko-kanadyjską modelką, znaną także z telewizyjnych show. Ma 26 lat i 171 cm wzrostu, jej wymiary to 80/59/84. To piękna dziewczyna Shinjiego Kagawy, pomocnika reprezentacji Japonii w trakcie mundialu 2018, a na co dzień zawodnika niemieckiego zespołu Borussia Dortmund.

Jak Celia Jaunat - zjawiskowa WAG - zachwyca podczas mundialu w Moskwie?  

W trakcie meczu Polsk-Japonia Natsuki będzie kibicowała swojemu chłopakowiW trakcie meczu Polsk-Japonia Natsuki będzie kibicowała swojemu chłopakowi instagram.com/maggymoon

Sprawdź, jak miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Anna Lewandowska, a Margaret Natsuki

Obie są piękne i bardzo dbają o swoją karierę. Na Instagramie jedna i druga inspirują masę ludzi (Ania - 1,9 mln, Margaret ponad 960 tys). Dziś, w trakcie meczu Polska-Japonia, z pewnością będą trzymać kciuki za swoich mężczyzn!

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ