Partner Izabel Goulart z reprezentacji Niemiec odpadł z Mundialu, a ona świętuje zwycięstwo Brazylii

Podczas meczu Brazylia-Serbia, na trybunach pojawiła się najładniejsza z brazylijskich kibicek, Izabel Goulart. Modelka Victoria's Secret świętowała sukces swojej reprezentacji, podczas kiedy jej partner, reprezentant Niemiec Kevin Trapp, pogrążony był w smutku po meczu Niemcy-Korea Południowa.

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie

Sukces Canarinhos w meczu Brazylia-Serbia

Podczas meczu ostatniego meczu fazy grupowej mundialu 2018, Brazylijczycy mieli okazję do świętowania. Wśród radosnego tłumu pojawiła się Izabel Goulart- brazylijska modelka oraz Aniołek Victoria's Secret. Zjawiskowa modelka radośnie pozowała fotoreporterom do zdjęć na trybunach.

 

Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem Anglia-Belgia

Porażka reprezentacji Niemiec w meczu Niemcy-Korea Południowa

Reprezentacja Niemiec pożegnała się z mundialem po przegranym meczu z Koreą Południową 0:2. W odróżnieniu od świętującej Izabel Goulart, jej partner, reprezentant Niemiec- Kevin Trapp pogrążył się w smutku.

 

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Ku zaskoczeniu fanów, partnerka Kevina Trappa wybrała się mecz swojej reprezentacji, zamiast swojego ukochanego. Mimo wszystko, Izabel Goulart, na swoim Instagramie okazała ogromne wsparcie partnerowi oraz reprezentacji Niemiec.

Wiem, jak trudno jest bronić tytułu. To ciężki moment dla ciebie, twojej drużyny i twojego kraju, ale jestem i zawsze będę z ciebie dumna - napisała modelka.

Kevin TrappKevin Trapp www.instagram.com/izabelgoulart

Polskie WAGs na meczu Polska-Senegal. Tak kibicowały żony polskich piłkarzy!

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ