Mundial 2018. Tak Marta Glik dziękuje PRAWDZIWYM polskim kibicom przed meczem Polska-Japonia. Kamil Glik w podstawowym składzie!

Przed meczem Polska-Japonia Marta Glik na Instagramie zamieściła post, który zawstydził polskich kibiców. "Trzymam kciuki za naszą reprezentację!" - napisała. To ostatni mecz reprezentacji polski na mistrzostwach świata w Rosji.

Choć losy naszej reprezentacji na Mundialu 2018 są już przesądzone, dziś o 16.00 czeka nas jeszcze mecz Polska-Japonia. Część kibiców straciła zainteresowanie rozgrywkami piłkarskimi, zamiast tego udostępniają w mediach społecznościowych tysiące memów wyśmiewających naszych piłkarzy, m.in.: Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, czy Wojciecha Szczęsnego. Tymczasem Marta Glik - żona naszego obrońcy Kamila Glika, mimo wszystko nie przestaje wspierać swojego męża i polską kadrę. 

Polskie WAGs kibicują podczas meczu Polska-Senegal. Na stadionie w Moskwie nowe twarze

Polska WAG - Marta Glik - dziękuje polskim kibicom przed meczem Polska-JaponiaPolska WAG - Marta Glik - dziękuje polskim kibicom przed meczem Polska-Japonia instagram.com/martaglik

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Mundial 2018 - żona Kamila Glika trzyma kciuki przed meczem Polska-Japonia 

Marta Glik wrzuciła dziś na Instagram motywujący post:

Instagramie, Dziękuje tym PRAWDZIWYM kibicom ze są z nami na dobre i na złe. Dostaję od Was mnóstwo wiadomości i choć nie daję rady na nie wszystkie odpisywać, wierzcie mi że dzięki Wam nie poddajemy się!  #NigdyNiePrzegrywam #WygrywamAlboSięUczę! Trzymam kciuki za naszą reprezentacje i oczywiście za najważniejszą dla mnie osobę @kamilglik25

W ten sposób dała jasno do zrozumienia, że mimo porażki naszej reprezentacji w meczach Polska-Senegal i Polska-Kolumbia, wciąż mocno wspiera naszą drużynę. Jest z nią na dobre i na złe. Tym krótkim komentarzem dała doskonały przykład pozostałym polskim WAGs. 

Tak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu z Senegalem. Zdjęcie obiegło cały internet

Polskie WAGs wspierają swoich partnerów w trakcie mundialuPolskie WAGs wspierają swoich partnerów w trakcie mundialu instagram.com/martaglik

Mundial 2018 - Marta Glik wspiera naszą kadrę

Kamil Glik zawsze może liczyć na wsparcie swojej żony. Z pewnością pozostali piłkarze naszej reprezentacji m.in. Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Wojtek Szczęsny, także cieszą się ogromnym wsparciem swoich partnerek. Dziś o godzinie 16.00 ostatni mecz naszej kadry na mundialu 2018. 

Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów. Zobacz jak!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.