Mundial 2018. Zjawiskowe angielskie WAGs wspierają swoich partnerów w Rosji

Podczas, gdy każdy z reprezentantów Anglii w skupieniu przygotowje się do ostatniego grupowego meczu, one pozostają w centrum uwagi, przyciągając do siebie uwagę fotoreporterów oraz angielskich kibiców. Oto najpiękniejsze angielskie WAGs, które podczas mundialu wspierają swoich partnerów.

Pełną galerię najlepszych zdjęć kibicujących, angielskich WAGs znajdziesz TUTAJ

Jedna z najpopularniejszych i bardziej rozpoznawalnych WAGs w Anglii - Rebekah Vardy wraz z dziećmi już od początku mundialu, wspiera swojego męża prosto z rosyjskich trybun. Mężem pięknej brunetki jest nie kto inny, jak Jamie Richard Vardy - angielski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Leicester City oraz w reprezentacji Anglii.

 

Tak kibicowały polskie WAGs

Na rosyjskich trybunach obecna jest również Fern Hawkins. Partnerka Jacoba Maguire, piłkarza występującego na pozycji obrońcy w Leicester City oraz reprezentacji Anglii, uważana jest za jedną z najpiękniejszych WAG tego kraju.

Fern HawkinsFern Hawkins www.instagram.com/_fernhawkins

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie

Partnerka Jordana Pickforda, angielskiego piłkarza występującego na pozycji bramkarza w reprezentacji Anglii oraz klubie Everton, również wybrała się do Rosji, by kibicować ukochanemu. Megan Davison z pewnością będzie obecna na widowni podczas meczu Anglia-Belgia.

 
Więcej o: