Mundial. Piłkarze dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

Mundial - dla mężczyzn najważniejsze wydarzenie 2018 roku, dla kobiet miesiąc z serialami na Netflixie, ale czy na pewno? Drogie panie, dla was mundial może być równie interesujący, gdyż na rosyjskich boiskach jest wielu piłkarzy, którzy mogą przykuć waszą uwagę.

Pełna galeria najlepszych zdjęć piłkarzy, dla których warto zrezygnować z Netflixa i oglądać mundial

James Rodríguez - reprezentant Kolumbii 

 

James Rodríguez to piłkarz, z którym świetnie zna się nasz najlepszy napastnik - Robert Lewandowski. Kolumbijski pomocnik, obecnie grający w Bayernie Monachium, mimo młodego wieku (26 lat) w mistrzostwach świata bierze udział po raz drugi. W 2014 roku podczas MŚ w Brazylii został wybrany królem strzelców, zdobywając aż 6 bramek.

Andre Silva - reprezentant Portugalii 

 

Warto zwrócić na niego szczególną uwagę. Andre Silva jest napastnikiem we włoskim klubie AC Milan. Piłkarz jest jednym z młodszych reprezentantów Portugalii, ma zaledwie 22 lata. Część polskich fanów porównuje go do Taco Hemingwaya i rzeczywiście coś w tym jest. Andre tak skutecznie przyciąga fanów, że ma ponad 1,3 miliona followersów na Instagramie.

Mundial 2018. W takich luksusach mieszka nasza reprezentacja. Cena za noc zaczyna się od 1300 zł

Nacer Chadli - reprezentant Belgii 

 

To piłkarz marokańskiego pochodzenia. Na co dzień gra na pozycji pomocnika w klubie West Bromwich Albion, w tym samym, w którym gra Grzegorz Krychowiak. Na szczęście polski reprezentant, nie musi się obawiać rywalizacji z belgijskim kolegą o miano najmodniejszego przystojniaka, bo Chadli nie wykazuje szczególnie dużego zainteresowania modą i wyglądem. Tak czy inaczej Nacer Chadli uważany jest za jednego z przystojniejszych piłkarzy na świecie. 

Najpiękniejsze WAGs mundialu 2018. To one będą wspierać swoich partnerów podczas mistrzostw świata w Rosji

Więcej o: