Karolina Emus na meczu Polska-Litwa. Kto jeszcze kibicował Polakom?

Reprezentacja Polski zdała w wielkim stylu swój ostatni egzamin przed mundialem! Polacy pokonali reprezentację Litwy 4:0. Na trybunach nie zabrakło Karoliny Emus oraz innych gwiazd, które kibicowały naszym piłkarzom w ostatnim meczu przed mundialem. Zobacz jak się bawiły!

Pełna Galeria zdjęć gwiazd, które kibicowały podczas meczu Polska-Litwa

Podczas meczu nie zabrakło oczywiście kandydatki na miss mundialu 2018, Karoliny Emus, która niczym Natalia Siwiec kibicowała polskiej reprezentacji. Karolina gorąco dopingowała naszą drużynę, ciesząc się z każdego zdobytego gola.

Karolina Emus została okrzyknięta nową Natalią SiwiecKarolina Emus została okrzyknięta nową Natalią Siwiec www.instagram.com/karolinaemuss/?hl=pl

Karolina Emus będzie polską miss mundialu?

Na stadionie można było zobaczyć również Dominikę Grosicką, która wspierała Kamila w przygotowaniach do tego jakże ważnego wydarzenia, jakim są mistrzostwa świata w piłce nożnej. Wraz z Dominiką swojemu mężowi kibicowała Anna Peszko.

 

Na stadionie zjawiła się także Marina Łuczenko-Szczęsna, która mimo zaawansowanej ciąży postanowiła wspierać Wojtka Szczęsnego prosto z trybun. Piosenkarka  kibicowała polskiej reprezentacji w towarzystwie swojej rodziny i przyjaciół. 

Mundial 2018: Takie ciała ma nasza polska reprezentacja

 

Anna Lewandowska kibicowała mężowi - Robertowi Lewandowskiemu z małą Klarą na rękach. Dobrze im szło, bo Lewandowski w trakcie meczu Polska-Litwa strzelił aż dwa gole! Jego żona i córka z pewnością są z niego bardzo dumne!

Tak Robert Lewandowski relaksuje się przed mundialem

 
Zobacz wideo
Więcej o: