Grzegorz Krychowiak otworzył własny butik w Warszawie

Reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak, tuż przed mundialem w Rosji postanowił oderwać się nieco od piłki nożnej i zajął się nowym biznesem. W Warszawie otworzył swój pierwszy butik. Co będzie można kupić u piłkarza?

Co przed mundialem 2018 robi Grzegorz Krychowiak?

14.06 w Rosji rozpocznie się największe piłkarskie wydarzenie, czyli mistrzostwa świata w piłce nożnej. Nie zabraknie na nim oczywiście Grzegorza Krychowiaka, który poza boiskiem zajął się swoim drugim hobby, czyli modą. Kilka dni przed mundialem, piłkarz zainaugurował działalność swojego pierwszego butiku.

Co sprzedaje Grzegorz Krychowiak?

Piłkarz postanowił otworzyć miejsce z garniturami szytymi na miarę. Krychowiak reklamuje, że w jego sklepie znajdziemy wszystko: marynarki, spodnie, paski, portfele, krawaty oraz buty. Sklep piłkarza nosi nazwę Balamonte.

Można przyjść do mnie w majtkach i skarpetkach. Resztę uszyjemy na miarę - mówi Grzegorz Krychowiak.
 

Gdzie znajduje się butik Grzegorza Krychowiaka?

Butik mieści się przy ul. Wiejskiej 11 w Warszawie, kilkadziesiąt metrów od budynku Sejmu RP.

Czy Grzegorz Krychowiak to najlepiej ubrany piłkarz?

Grzegorz Krychowiak uważany jest za najbardziej stylowego piłkarza w reprezentacji Polski, a razem z Celią Jaunat uchodzą za najbardziej stylową parę świata piłki nożnej. Pomocnik uwielbia nie tylko ekskluzywne ubrania, ale także dodatki. Trzeba przyznać, że ma on niesamowite wyczucie stylu. 

Zobacz także: Przedsiębiorczy Grzegorz Krychowiak

Dominika Grosicka: Chciałam zrobić trening Kamila od trenera przygotowania fizycznego. W tylu seriach i powtórzeniach chyba bym umarła [DRUGA POŁOWA]

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ