Mundial. Siostry Godlewskie nagra造 teledysk na mistrzostwa 安iata

Siostry Godlewskie ponownie poruszy造 internet. Znane celebrytki postanowi造 skorzysta z zainteresowania, kt鏎e budz nadchodz帷e mistrzostwa 鈍iata w pi販e no積ej i nagra造 teledysk. Ich nagie stylizacje szokuj, a fani czuj si zniesmaczeni.

Siostry Godlewskie - w jaki sposób nie pozwalają o sobie zapomnieć?

Jakiś czas temu siostry Godlewskie szturmem podbiły polski internet. Zaczęło się od krótkich coverów popularnych świątecznych piosenek. Później przy okazji 46 urodzin Andrzeja Dudy nagrały mu 篡czenia w formie piosenki. Obie wystylizowały się na Marlin Monroe, jednak fani nie byli zachwyceni.

Do Marilyn to wam daleko! - komentowali niezadowoleni
 

Siostry Godlewskie - co nowego wymyśliły?

Kiedy o siostrach Godlewskich przycichło w internecie, one postanowiły o sobie przypomnieć. Nagrały specjalnie dla naszej kadry piosenkę na Mundial. Tekst nie jest zbyt ambitny, jednak to nie on wzbudza kontrowersję, a ich stylizacje bez cenzury. 

 

Siostry Godlewskie bez staników na teledysku - Mundial 2018

Na pierwszy rzut oka w ich biało-czerwonych strojach nie ma nic nadzwyczajnego. Dopiero kiedy przyjrzymy się bardziej widzimy, że obie siostry Godlewskie są nagie, a ich ubrania są jedynie namalowane farbą. Fani ostro skrytykowali ich wygląd w teledysku:

Podchodzi to pod paragraf za zniewagę dla polskiej flagi narodowej, osobom które dopuściły się tego kto czynu grozi do roku więzienia. Ponieważ obowiązkiem i prawem każdego obywatela jest otaczanie symboli narodowych czcią i szacunkiem - napisała jedna z fanek. 

Zobacz także: Siostry Godlewskie bez ubrań w teledysku na Mundial

Zobacz wideo

Ewa Farna pokazując brzuch odpowiada na hejt sióstr Godlewskich. W odróżnieniu od nich, pokazała klasę

Wi璚ej o: