Karolina Emus - Polska Miss Mundialu podbija internet

Karolina Emus to jedna z kandydatek na nową miss mundialu, której szukają kibice w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami świata w piłce nożnej. Piękna Polka wybiera się do Rosji na mecze, by kibicować polskiej reprezentacji. Myślicie, że Karolina ma szansę zrobić karierę niczym Natalia Siwiec?

Tutaj znajdziesz pełną galerię najlepszych zdjęć Karoliny Emus

Kto to jest Karolina Emus?

Karolina Emus to pochodząca z Poznania 28-latka. Obecnie Karolina mieszka w Warszawie i pracuje oraz rozwija swoje pasje jako modelka. Podczas mundialu to właśnie ona skupiać będzie na sobie uwagę publiczności. 'Już mam bilety do Rosji. Zamierzam kibicować najgłośniej jak tylko potrafię' - powiedziała w jednym z wywiadów.

Karolina Emus - kim jest nowa miss mundialu?

Na co dzień Karolina pracuje jako fotomodelka. Ze względu na wykonywany zawód, musi ona szczególnie dbać o swoją sylwetkę. Perfekcyjną figurę zawdzięcza intensywnym treningom na siłowni. Mało kto wie, ale Karolina Emuss jest także instruktorką fitness.

 

Czy Karolina Emus to nowa Natalia Siwiec?

Ze względu na zbliżony typ urody, Karolina Emus coraz częściej porównywana jest do polskiej miss Euro 2012, Natalii Siwiec. 'Nie obrażam się na porównania do Natalii Siwiec. Lubię Natalię. Jest pozytywną i serdeczną dziewczyną' - powiedziała Karolina w rozmowie z Super Expressem.

Jak Karolina Emus zaistnieje na mundialu?

Tytuł miss mundialu z całą pewnością dałby Karolinie Emus niemały rozgłos - w końcu wszyscy wiemy, jak nabrała tempa kariera Natalii siwiec tuż po tym, jak ogłoszono ją miss Euro 2012. Już dziś 28-letnia modelka cieszy się niezłą popularnością - jej profil na Instagramie obserwuje 13,4 tys. osób, a z dnia na dzień liczba ta nieustannie rośnie.

 

Zobacz także: Polska miss mundialu - Karolina Emus. Będzie drugą Natalią Siwiec?

Zobacz wideo

Ta znana aktorka ćwiczyła topless. Jej ciało, mimo wieku, wygląda niesamowicie

Więcej o: