Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów. Arkadiusz Michalski zdobył dwa medale

Arkadiusz Michalski zdobył srebrny medal w podrzucie i brązowy w dwuboju na mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów. Polak startował w kategorii 109 kilogramów.

Michalski zdobył dwa medale na mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów.  Nasz zawodnik sięgnął po srebrny medal w podrzucie i brązowy w dwuboju.

W dwuboju Michalski osiągnął 403 kg. Najlepszy z wynikiem 435 kg był reprezentant Armenii Simon Martirosjan, a srebro wywalczył Chińczyk Zhe Yang (419 kg).

Do tej pory najlepszym osiągnięciem Michalskiego było Arkadiusz Michalski mistrzostwo Europy w nieistniejącej już kategorii 105 kg, które Polak wywalczył wiosną w Bukareszcie