Gałkowo Masters 2018 - szykują się wielkie emocje!

Już 29.06- 1.07.2018 odbędą się zawody jeżdzieckie MAZURY EQUESTRIAN SHOW - Gałkowo Masters. To jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, gdzie rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie łączy się z niesamowitym show zmieniającym jeździectwo w dzieło sztuki.

Od wielu lat organizatorzy starają się, by zawody stawały się nową jakością wśród wydarzeń sportowych i towarzyskich. Historia imprezy sięga ponad 16 lat. Podczas tegorocznej XVII już Edycji MES Gałkowo Masters w ramach części sportowej 24 konkursy, w których wystartują zawodnicy z kraju i Europy.

Niedzielne Grand Prix już po raz trzeci nosiło będzie imię mjr Ludwika Ferensteina jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii. W programie części artystyczno-charytatywnej budzący ogromne zainteresowanie mediów z całej Polski teatr konny, Legendarny Konkursu Kapeluszy, Mistrzowski Test Powożenia i Próba Terenowa samochód vs. bryczka, pokaz mody equestrian, charytatywna licytacja podczas sobotniego bankietu oraz wieczorny koncert gwiazdy.

Gałkowo Masters to również okazja do niecodziennych spotkań, wyśmienitych kolacji w mniejszym gronie. Nie przez przypadek Gałkowo Masters nosi miano najbardziej medialnej imprezy jeździeckiej w Polsce. Media z ogromnym zainteresowaniem relacjonują przebieg wydarzenia.

PANEL ZGŁOSZENIOWY