Brytyjskie i irlandzkie wyścigi konne w ofercie Totolotka

Zakłady bukmacherskie Totolotek rozszerzyły swoją ofertę zakładów o brytyjskie i irlandzkie wyścigi konne. Od minionego tygodnia miłośnicy gonitw mogą oglądać ich transmisje na żywo i obstawiać wyniki w 120 punktach na terenie całej Polski.

Totolotek jest jedynym na polskim rynku bukmacherem oferującym zakłady na gonitwy konne. W Wielkiej Brytanii i Irlandii są one równie popularne jak zakłady piłkarskie, dzięki czemu wyścigi dostarczają jeszcze większych emocji. W 120 punktach Totolotka codziennie od wczesnych godzin popołudniowych można emocjonować się transmisjami przeprowadzanymi na żywo z blisko 90 torów. Zakłady są proste i szybkie, a wygrana zależy wyłącznie od kursu na dane zdarzenie, wniesionej stawki i wyniku sportowego.

- Zakłady na wyścigi konne z torów brytyjskich i irlandzkich to zupełna nowość na polskim rynku zakładów, tym bardziej że przyjmowane są na zasadach zakładów bukmacherskich. To odróżnia je od typowego totalizatora konnego, gdzie wygrane, a tym samym atrakcyjność gry zależy głównie od łącznej puli wpłaconych stawek. Tym samym kolejny raz podążamy za światowymi trendami, w których zakłady bukmacherskie wypierają grę pulową. Mamy nadzieję, że nowe zakłady na tak prestiżowe i stojące na wysokim poziomie wyścigi konne jak GBI Racing będą cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów - mówi Adam Lamentowicz, Prezes Totolotek SA.

Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki współpracy Totolotka z firmą GBI Racing posiadającą prawa licencyjne do wszystkich brytyjskich i irlandzkich wyścigów konnych. Wyścigi odbywają się 360 dni w roku, na co składa się około 1800 meetingów i ponad 10 000 gonitw. Najważniejsze z nich to Royal Ascot, Epsom Derby Festival czy Irish Derby. Transmisje realizowane są w wysokiej jakości obrazu, z wielu kamer wraz z angielskim komentarzem. Polska jest 39. krajem na świecie i 22. w Europie z dostępem do transmisji GBI Racing oraz 15. regionem, w którym zakłady te przyjmowane są w formule zakładów bukmacherskich.

Więcej o: