NFL. Zawodnik Miami Dolphins zraniony nożem przez żonę

Skrzydłowy drużyny Miami Dolphins Brandon Marshall został zraniony nożem kuchennym przez żonę. Michi Nogami-Marshall została aresztowana, a następnie zwolniona za kaucją. Sam zawodnik utrzymywał, że skaleczył się rozbitym wazonem.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź ?

W piątek gracz futbolu amerykańskiego Brandon Marshall trafił do szpitala na ostry dyżur. Twierdził, że skaleczył się rozbitym wazonem, jednak policja nie uwierzyła jego słowom.

W sobotę funkcjonariusze zatrzymali 26-letnią Michi Nogami-Marshall która jest podejrzewana o zranienie nożem kuchennym swojego męża. Kobieta przyznała się, ale według jej zeznań uczyniła to w obronie własnej. W sobotę po południu wyszła na wolność po wpłaceniu 7500 dolarów kaucji.

27-letni Marshall poznał Nogami na Central Florida University. Pobrali się w lipcu zeszłego roku.

Marshall szybko dojdzie do siebie

Według lekarzy którzy operowali Marshalla, żadne organy wewnętrzne nie zostały uszkodzone i zawodnik wróci do zdrowia w ciągu 2-3 tygodni.

"To trudny czas dla Brandona i jego rodziny. Na szczęście wróci do pełnej dyspozycji. Prosimy, by uszanować jego prywatność" - napisali w oświadczeniu Kennard McGuire i Harvey Steinberg, agenci zawodnika.

Marshall gra w Dolphins od kwietnia zeszłego roku. Podpisał wówczas 4-letni kontrakt warty 47,5 miliona dolarów, w tym 24 miliony gwarantowane.

Lakers pokonani, kontuzjowany Kobe Bryant ?

Więcej o: