Słynny trener podbił serce piękności. Jest od niej 48 lat starszy

Bill Belichick to jeden z najlepszych trenerów w historii futbolu amerykańskiego. 72-latek znany jest ze swojego burzliwego życia towarzyskiego i słabości do kobiet. Ostatnio znów wyszło na jaw, że się zakochał. Nową dziewczyną 72-latka została dużo młodsza była cheerleaderka. - Poznali się w 2021 roku podczas lotu z Bostonu na Florydę - opowiadała przyjaciółka nowej ukochanej Belichicka, cytowana przez sportsport.ba.

Bill Belichick jest uważany za jednego z najwybitniejszych trenerów wszech czasów w futbolu amerykańskim. 72-letni Amerykanin pochodzenia chorwackiego posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu drużyn. W przeszłości trenował takie drużyny, jak między innymi: Cleveland Browns (1922-1995) czy New England Patriots (2000-2003). Z Patriots zdobył aż sześć tytułów mistrzowskich. Zdaniem wielu osób, to on był odpowiedzialny za odkrycie talentu jednego z najwybitniejszych zawodników w historii NFL - Toma Brady'ego. Ostatnio jednak zrobiło się o nim głośno w mediach za sprawą życia prywatnego.

Zobacz wideo Tak wygląda parking rowerowy pod stadionem w Niemczech. A potem pojawił się ten jeden kibic...

Bill Belichick znalazł pocieszenie u boku młodszej o 48 lat byłej cheerleaderki

W wieku 25 lat poślubił Debby Belichick. Zakochani doczekali się trójki dzieci: córki Amandy i synów Briana oraz Stephena. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i rozpadło się w 2006 roku. Bill Belichick nie płakał jednak zbyt długo po rozwodzie. Dość szybko zapomniał o swojej byłej żonie i rok później znalazł pocieszenie w ramionach Lindy Holliday, którą porzucił 17 lat później.

Niedługo po zakończeniu związku z Lindą 72-latek zdobył serce młodszej o 48 lat Jordan Hudson - donosi sportsport.ba. Ukochana legendarnego trenera to była cheerleaderka. 24-latka obecnie spełnia się m.in. w modelingu i prowadzi swoje biznesy. Jakiś czas temu została wicemiss Maine. 

Jordan Hudson jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dodaje tam zdjęcia z podróży i konkursów piękności. Jednak na ten moment ma skromne zasięgi na Instagramie. Jej konto obserwuje niecałe 10 tysięcy użytkowników.

Ostatnio przyjaciółka Hudson w jednym z wywiadów zdradziła, jak ta poznała Belichicka. - Poznali się w 2021 roku podczas lotu z Bostonu do Florydy. Zbliżyli się do siebie podczas pracy nad pewnym projektem. (...) Po wylądowaniu wymienili kontakty i przez kolejne miesiące pozostali przyjaciółmi. W tym czasie rozmawiali o nowych projektach i pracy Jordan w roli cheerleaderki. Po rozstaniu Billa z Lindą stali się dla siebie kimś więcej - powiedziała, cytowana przez sportsport.ba.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.